Zagospodarowanie terenu z budową i wymianą nawierzchni ciągów pieszych, budową ogrodu deszczowego (...) w obrębie budynków ul. Marszałkowska 16a, 18 oficyna, 20/22, ul. Litewska 11/13, ul. Szucha 11b

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00240872
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00240872/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-06 10:56
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-076c46dd-ec83-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
1070001293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty izolacyjneRoboty w zakresie ochrony powierzchniRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00240872 z dnia 2022-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu z budową i wymianą nawierzchni ciągów pieszych, budową ogrodu deszczowego (...) w obrębie budynków ul. Marszałkowska 16a, 18 oficyna, 20/22, ul. Litewska 11/13, ul. Szucha 11b

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012547634

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szwoleżerów 5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-464

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgn.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgn.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b. com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu z budową i wymianą nawierzchni ciągów pieszych, budową ogrodu deszczowego (...) w obrębie budynków ul. Marszałkowska 16a, 18 oficyna, 20/22, ul. Litewska 11/13, ul. Szucha 11b

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-076c46dd-ec83-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00240872

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033540/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Więcej wspólnej zieleni i wygodny chodnik w Śródmieściu Południowym - budżet obywatelski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210256/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ-096/R/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 258986,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie polega na wykonaniu zagospodarowania terenu w obrębie budynków Marszałkowska 16a, 18 of. 20/22, Litewska 11/13, Szucha 11b w Warszawie.
Prace obejmują wymianę nawierzchni ciągów pieszych i budowę nowych, budowę ogrodu zieleni rewitalizację istniejącej zieleni, budowę oświetlenia parkowego i wyposażenie w elementy małej architektury.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 472179,56 PLN

2022-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane