Remont drogi powiatowej nr 4625W Poniatowo – Swojęcin - Bieżuń

POWIAT ŻUROMIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00240968
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00240968/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-06 11:15
Lokalizacja
Żuromin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7de7ab14-e0c0-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5110290993
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-INŻYNIERYJNYCH "PRDI" SPÓŁKA AKCYJNAMława, PL · lot 0
2 789 996,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00240968 z dnia 2022-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 4625W Poniatowo – Swojęcin - Bieżuń

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŻUROMIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377758

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Żuromin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 23 6574700

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@zuromin-powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zuromin-powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/powiat-zurominski1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 4625W Poniatowo – Swojęcin - Bieżuń

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7de7ab14-e0c0-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00240968

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013513/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont drogi powiatowej nr 4625W Poniatowo-Swojęcin-Bieżuń

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186406/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OiN.272.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2601622,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dla zadania pn: ,,Remont drogi powiatowej nr 4625W Poniatowo – Swojęcin – Bieżuń”
W ramach remontu planuje się wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni z betonu asfaltowego o uziarnieniu AC 11S 50/70 przy grubości warstwy po zagęszczeniu 5cm i uzupełnienie poboczy kruszywem naturalnym.

Lokalizacja odcinków do remontu zostanie wskazana na etapie realizacji zadania.
Zamówienie obejmuje wykonanie robót zgodnie z specyfikacją techniczną wykonania
i odbioru robót.

Inwestycja polega między innymi na wykonaniu następujących robót:
,,Remont drogi powiatowej nr 4625W Poniatowo – Swojęcin – Bieżuń” poprawi bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego jak i mieszkańców powiatu.

- warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr.5 cm na powierzchni – 34315,00 m2,
- mechaniczne uzupełnienie poboczy kruszywem naturalnym – 12815,00 m2,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2789996,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3391094,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2789996,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych PRDI S.A. Mława

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691649963

7.3.3) Ulica: Stefana Roweckiego "Grota" 8

7.3.4) Miejscowość: Mława

7.3.5) Kod pocztowy: 06-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2789996,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane