„ Modernizacja budynków Kościuszki 30 i 32 w Grodzisku Mazowieckim pod przyszła siedzibę Powiatowego Urzędu Pracy i Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego”.
POWIAT GRODZISKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00241405
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00241405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-06 12:43
- Lokalizacja
- Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80829382-c78d-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5291798895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00241405 z dnia 2022-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ Modernizacja budynków Kościuszki 30 i 32 w Grodzisku Mazowieckim pod przyszła siedzibę Powiatowego Urzędu Pracy i Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT GRODZISKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269108
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Daleka 11a
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: +48(0-22) 300-85-23
1.5.8.) Numer faksu: +48(0-22) 300-85-69 wew 435
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat-grodziski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiat-grodziski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-grodziski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„ Modernizacja budynków Kościuszki 30 i 32 w Grodzisku Mazowieckim pod przyszła siedzibę Powiatowego Urzędu Pracy i Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80829382-c78d-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00241405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00339813/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja budynków Kościuszki 30 i 32 w Grodzisku Mazowieckim na przyszłą siedzibę Powiatowego Urzędu Pracy i Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00140586/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP. 272.1.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 263574,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pozostałych pomieszczeń w budynku Kościuszki 32 w Grodzisku Mazowieckim wraz z wymianą drzwi wejściowych aluminiowych wraz z naświetlem od strony ulicy Kościuszki na nowe. Pokoje na I piętrze prace malarskie po wcześniejszym gipsowaniu ścian i sufitów w 6 pokojach i korytarzu. Pomieszczenia na poddaszu prace malarskie.
Wykonanie dodatkowej instalacji elektrycznej, zasilania komputerów, instalacji sieciowej i telefonicznej w obu budynkach Kościuszki 32 ( Tom I dokumentacji) i 30 ( Tom II dokumentacji).
2. Do Wykonawcy także należeć będzie wywóz gruzu i materiałów z rozbiórki na odległość 10 kilometrów wraz z utylizacją materiałów z rozbiórki.
Zakres przewidzianych prac objętych niniejszym przetargiem zawiera kosztorys ofertowy zał. Nr 8 do SWZ dla robót budowlanych w budynku |Kościuszki 32 i kosztorys ślepy oraz kosztorysy ofertowe robót elektrycznych zał. Nr 8a w budynku Kościuszki 30 i 8b w budynku Kościuszki 32 wraz z kosztorysami ślepymi na każdy z budynków.
Szczegółowy zakres prac związanych z modernizacją instalacji elektrycznej obejmuje Dokumentacja Projektów Instalacji Elektrycznych, Zasilania Komputerów, Instalacji Sieciowej i Telefonicznej dla budynku Kościuszki 32 zawiera TOM I zał. Nr 10 do SWZ opracowany prze Pracownię Projektową EL-MEDIA ul. Wileńska 12. Kod 05-200 Wołomin. Tom II zawiera analogiczną dokumentację dla budynku Kościuszki 30 zał. Nr 10a do SWZ).
Zamówienie obejmuje również organizację placu budowy oraz wykonanie innych robót wymaganych technologią. Wszystkie roboty należy wykonać zgodnie ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB załącznik nr 9 do SWZ) oraz STWiORE dla budynku Kościuszki 30 zał. Nr 9a do SWZ i 9b dla budynku Kościuszki 32.
Ewentualne roboty nieprzewidziane ( nie ujęte w kosztorysie ślepym i przedmiarze robót) rozliczane będą na osobne zlecenie kosztorysem powykonawczym jako roboty uzupełniające lub zamienne.
UWAGA: Ze względu na wykonywanie prac w czynnym obiekcie budowlanym należy to
uwzględnić w kalkulacji cen jednostkowych.
Zastosowane materiały muszą być nowe fabrycznie i posiadać ważne atesty higieniczne, aprobaty techniczne i ważne certyfikaty dopuszczające do stosowania w budownictwie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 276153,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396660,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 276153,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): OPOL-SKA Sp. z o.o. spółka komandytowa
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: DAN-BUD Damian Łuczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543064373
7.3.3) Ulica: Wygonowa 81/13
7.3.4) Miejscowość: Opole
7.3.5) Kod pocztowy: 45-402
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 276153,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |