,,Remont odcinka drogi powiatowej nr 1424W droga nr 60 Sierakówek - Nowa Wieś - Trębki - Kamieniec droga nr 573 w miejscowości Sierakówek i Kleniew, gmina Gostynin”

Powiat Gostyniński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00241662
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00241662/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-06 13:22
Lokalizacja
Gostynin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-398ab308-ec81-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9710658050
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00241662 z dnia 2022-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Remont odcinka drogi powiatowej nr 1424W droga nr 60 Sierakówek - Nowa Wieś - Trębki - Kamieniec droga nr 573 w miejscowości Sierakówek i Kleniew, gmina Gostynin”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gostyniński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Romana Dmowskiego 13

1.5.2.) Miejscowość: Gostynin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 48 242357981

1.5.8.) Numer faksu: 48242357985

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gostynin.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gostynin.powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.gostynin.powiat.pl/?id=47

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Remont odcinka drogi powiatowej nr 1424W droga nr 60 Sierakówek - Nowa Wieś - Trębki - Kamieniec droga nr 573 w miejscowości Sierakówek i Kleniew, gmina Gostynin”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-398ab308-ec81-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00241662

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013729/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont odcinka drogi powiatowej nr 1424W droga nr 60 Sierakówek - Nowa Wieś - Trębki - Kamieniec droga nr 573 w miejscowości Sierakówek i Kleniew, gmina Gostynin.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210223/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.7.2022.ZDP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 590820,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont odcinka drogi powiatowej nr 1424W droga nr 60 Sierakówek - Nowa Wieś - Trębki - Kamieniec droga nr 573 w miejscowości Sierakówek i Kleniew, gmina Gostynin na długości 2085,5 m. W zakres zadania wchodzi:
▬ Sfrezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni;
▬ Usunięcie warstwy gruntowej poboczy i zjazdów gr. do 20 cm wraz z wywiezieniem urobku;
▬ Wykonanie wyrównania i uzupełnienia istniejącej warstwy podbudowy drogi w ilości 25% powierzchni;
▬ Wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej jezdni;
▬ Wykonanie nowej nawierzchni poboczy i zjazdów utwardzonych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączonej dokumentacji projektowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1918800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane