Przystosowanie pomieszczeń szpitala na pracownię Tomografii Komputerowej w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Głuchołazach im. św. Jana Pawła II
SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach im.św. Jana Pawła II
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00241807
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00241807/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-06 13:46
- Lokalizacja
- Głuchołazy, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ab58985-dc27-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7551633549
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00241807 z dnia 2022-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystosowanie pomieszczeń szpitala na pracownię Tomografii Komputerowej w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Głuchołazach im. św. Jana Pawła II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach im.św. Jana Pawła II
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531172135
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul.M.Karłowicza 40
1.5.2.) Miejscowość: Głuchołazy
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-340
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalmsw-glycholazy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szpitalmsw-glucholazy.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalmsw_glucholazy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przystosowanie pomieszczeń szpitala na pracownię Tomografii Komputerowej w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Głuchołazach im. św. Jana Pawła II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ab58985-dc27-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00241807
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017888/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przystosowanie pomieszczeń szpitala na pracownie tomografii komputerowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Działania 8.1 Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie usług zdrowotnych – opieki nad osobami starszymi, w tym z niepełnosprawnościami w obszarze działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19, Oś VIII Integracja społeczna2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00177127/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP 2377/9/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 490807,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowle polegające na przystosowaniu pomieszczeń szpitala na pracownię Tomografii Komputerowej w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Głuchołazach im. św. Jana Pawła II. Szczegółowy zakres prac ujęty został w dokumentacji projektowej pn: „Przystosowanie pomieszczeń szpitala na pracownię Tomografii Komputerowej w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Głuchołazach im. św. Jana Pawła II” (w zakresie pomieszczeń niskiego parteru) autorstwa: PROJEKTOWANIE I NADZÓR W BUDOWNICTWIE mgr inż. Jarosław Mikołajczyk, 59-216 Kunice, Pątnów Legnicki 10a oraz w projekcie umowy.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje przystosowanie nieużytkowanych pomieszczeń po pracowni RTG w Budynku „A” na poziomie niskiego parteru na pracownię tomografii komputerowej, wykonaniu projektu osłon stałych i ich montażu oraz kompleksowej relokacji, instalacji i uruchomieniu wraz z testami aparatu CT SIEMENS Somatom Scope Power, który stanowi własność Zamawiającego (Specyfikacja techniczna aparatu CT SIEMENS Somatom Scope Power stanowi załącznik do niniejszej SWZ).
Budynek Szpitala Specjalistycznego MSWiA im. św. Jana Pawła II w Głuchołazach zlokalizowany jest przy
ul. M. Karłowicza 40 w Głuchołazach na działce o numerze 1864/20. Wejście główne do budynku znajduje się od strony wschodniej, od tej samej strony znajdują się również dwa wjazdy na teren szpitala, wejście do budynku dla Wykonawcy znajduje się od strony zachodniej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 528900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 896762,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 528900 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jatorex Tomasz Nadzikiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5341077880
7.3.3) Ulica: Słowackiego 2D
7.3.4) Miejscowość: Brwinów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-840
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 528900 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2022-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |