Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Zabiele
Gmina Niedźwiada
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00242010
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00242010/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-06 14:20
- Lokalizacja
- Niedźwiada, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-347d13b4-dff0-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7141901163
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00242010 z dnia 2022-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Zabiele
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedźwiada
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019537
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niedźwiada-Kolonia 43
1.5.2.) Miejscowość: Niedźwiada
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-104
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@niedzwiada.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedzwiada.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Zabiele2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-347d13b4-dff0-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00242010
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006734/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych w obrębie Zabiele
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186871/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RL.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest "Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Zabiele".
Zadanie obejmuje następujące drogi gminne:
Modernizacja (przebudowa) drogi gminnej działki gruntu nr ewid. 103511L – Zabiele, dz. gruntu nr 539/2 – Zabiele, Łączna długość dróg – 950 m.
Przedmiotowa inwestycja drogowa znajduje się wyłącznie na działce będącej własnością Gminy Niedźwiada. Całość drogi przebiega na wysokości sąsiadującego terenu. Obszar oddziaływania obiektu mieści się w całości na działce inwestora. Inwestycja nie wprowadzi ograniczeń w zagospodarowaniu terenu znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie pasa drogowego.
Projektowana droga będzie posiadała nawierzchnię z mieszanki mineralno-asfaltowej AC 11 S 50/70 (warstwa ścieralna) o grubości – 5 cm..
Parametry techniczno-użytkowe:
• 1 x 1 pas ruchu
• prędkość projektowa – V = 30 km/h
• prędkość miarodajna – V = 50 km/h
• nawierzchnia jezdni zróżnicowana o szerokości zróżnicowanej, zgodnie z kosztorysami na poszczególne drogi.
• odwodnienie powierzchniowe na przyległy teren.
Konstrukcja nawierzchni dla drogi
Szerokość podbudowy i nawierzchni określono w poszczególnych przedmiarach.
Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej nr 103511L, dz. nr ewid. 539/2 – Zabiele, obręb ewid. 0015 Zabiele,
Odcinek od km 0+000 do km 0+950.
Stan istniejący: nawierzchnia z mieszanki mineralno asfaltowej grubości ok 4 cm i szerokości 3,95 m. na podbudowie z piasku zagęszczonego cementem grubości 16 cm. Pobocza gruntowe szerokości zmiennej.
Stan projektowany: jw. plus warstwa ścieralna z mieszanki mineralno asfaltowej AC 11 S 50/70 grubości 4 cm i szerokości 3,95 m.
Kanał technologiczny – II etap realizacji przebudowy.
Projektowany przebieg drogi w planie
Trasę dróg w planie przedstawiono kolorem czerwonym w części graficznej. Zadanie nie obejmuje działek prywatnych.
Droga w przekroju podłużnym
Profil podłużny zostanie poprowadzony po istniejącej konstrukcji drogi.
Droga w przekroju poprzecznym
Zakłada się spadek jednostronny, lub dwustronny daszkowy na szerszych odcinkach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 272737,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 373427,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 272737,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FEDRO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 826 000 37 03
7.3.3) Ulica: Kolejowa 1
7.3.4) Miejscowość: Osieck
7.3.5) Kod pocztowy: 08-445
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 272737,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2022-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |