„Modernizacja budynku szatni sportowej boiska LZS Otorowo”
MIASTO I GMINA SZAMOTUŁY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00242409
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00242409/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-06 15:16
- Lokalizacja
- Szamotuły, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dde4b0f6-c786-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7872074467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00242409 z dnia 2022-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku szatni sportowej boiska LZS Otorowo”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Szamotuły
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258230
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 26
1.5.2.) Miejscowość: Szamotuły
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: +48612927576
1.5.8.) Numer faksu: +48612920072
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@szamotuly.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/szamotuly
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szamotuly1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja budynku szatni sportowej boiska LZS Otorowo”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dde4b0f6-c786-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00242409
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040440/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Modernizacja budynku szatni sportowej boiska LZS Otorowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00141793/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 178407,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie jest realizowane ze środków krajowych. Zadanie realizowane jest z udziałem środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach Programu "Szatnia na Medal".
Zakres prac obejmuje remont budynku szatniowego, w tym:
1) Prace remontowe ogólnobudowlane; roboty rozbiórkowe;
2) Prace remontowe instalacji elektrycznej;
3) Prace remontowe instalacji wodno-kanalizacyjnej;
Zakres szczegółowy obejmuje:
• wykonanie wylewki samopoziomującej
• wykonanie okładzin z płytek ceramicznych
• oczyszczenie sufitu
• szpachlowanie i malowanie ścian
• przeróbka instalacji elektrycznej (nowe oświetlenie)
• przebudowa punktów poboru wody i montaż nowych punktów
• montaż kabin systemowych płyt HPL
• montaż klatki wentylacyjnej
• wyburzenie ścian działowych
• wymurowanie proj. ścian działowych
• demontaż umywalek, toalet
• montaż umywalek, sedesów, zlewu gospodarczego,
• wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
• usunięcie wszystkich istniejących warstw posadzki
• wymiana skrzynki elektrycznej
• montaż grzejników elektrycznych akumulacyjnych
• wykonanie posadzki;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) Dokumentacja projektowa – załącznik nr 8 do SWZ;
b) Przedmiar robót – załącznik nr 9 do SWZ
c) Szczegółowa Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |