Przycinka i wycinka drzew na terenie Miasta Ruda Śląska
MIASTO RUDA ŚLĄSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00242473
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-06 15:49
- Lokalizacja
- Ruda Śląska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6412532399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pielęgnacji drzewUsługi wycinania drzewOkrzesywanie drzew
Wykonawcy
3 przyznane
DARIUSZ SZYMURARybnik, PL
246 500 PLNP.P.U. Hebex s.c. Ireneusz i Anna NoculakRuda Śląska, PL
189 825 PLNP.P.U. Hebex s.c. Ireneusz i Anna NoculakRuda Śląska, PL
189 825 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.