wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w zasobach AMW OR Kraków
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00242603
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00242603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-07 06:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76955bef-eadb-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie drzwi i okien
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00242603 z dnia 2022-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w zasobach AMW OR Kraków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.kr@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amw.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w zasobach AMW OR Kraków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76955bef-eadb-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00242603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00059886/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 E01 i B01 Zasób AMW OR w Krakowie - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej - OR Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00207230/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-OK.2616.223.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 127907,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis części zamówienia: Wymiana istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej w lokalach mieszkalnych w zasobie AMW OR Kraków w miejscowości: Kraków, ul. Telimeny 15/94.4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
4.5.5.) Wartość części: 2126,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis części zamówienia: Wymiana istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej w lokalach mieszkalnych w zasobie AMW OR Kraków w miejscowościach: Oświęcim, ul. Dąbrowskiego 2/1, Gliwice, ul. Czwartaków 5/43 i ul. Gwiazdy Polarnej 42/2, Katowice, ul. Przedwiośnie 14/294.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
4.5.5.) Wartość części: 31446,48 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis części zamówienia: Wymiana istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej w lokalacmieszkalnych w zasobie AMW OR Kraków w miejscowości: Nowy Glinnik, Osiedle 16/14, Osiedle 16/15, Osiedle 16/5, Osiedle 16/3, Osiedle 5/15.4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
4.5.5.) Wartość części: 94336,55 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
| 2022-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |