"Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego Kozienickie Błonia– budowa domków kempingowych na terenie ośrodka rekreacji i sportu wraz z przyłączami”

GMINA KOZIENICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00242672
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00242672/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-07 08:04
Lokalizacja
Kozienice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7b388b8d-e171-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8121828216
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuObiekty rekreacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00242672 z dnia 2022-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego Kozienickie Błonia– budowa domków kempingowych na terenie ośrodka rekreacji i sportu wraz z przyłączami”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Kozienice

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

przetargi.pzpkozienice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego Kozienickie Błonia– budowa domków kempingowych na terenie ośrodka rekreacji i sportu wraz z przyłączami”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b388b8d-e171-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00242672

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025465/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Budowa domków rekreacyjnych na terenie ośrodka rekreacji i sportu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00187927/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.81.2021.1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie wszystkich robót budowlanych związanych z budową czterech domków kempingowych oraz domku socjalno-magazynowego na terenie ośrodka rekreacji i sportu, w tym przygotowawczych, pomocniczych, towarzyszących
2. W ramach zadania przewiduje się między innymi:
1) Roboty rozbiórkowe, wywóz i utylizacja pozostałości po rozbiórce
2) Roboty przygotowawcze i ziemne,
3) Wycięcie kolidujących drzew, wywóz i utylizacja pozostałości po wycince,
4) Budowę czterech domków kempingowych i domku socjalno-magazynowego wraz z instalacjami, przyłączami i wyposażeniem,
5) Budowę przyłączy i instalacji zewnętrznej do sześciu domków kempingowych i domku socjalno-magazynowego:
a) wodociągowej,
b) kanalizacji sanitarnej,
c) linii kablowej dla zasilania domków,
d) telekomunikacyjnej,
e) instalacji odgromowej
6) Prace porządkowe: uprzątnięcie terenu i otoczenia zajętego na czas prowadzenia robót, wykonanie trawników wokół czterech domków kempingowych i domku socjalno-magazynowego
7) Wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z powykonawczą inwentaryzacją geodezyjną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6793000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6793000,00 PLN

2022-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane