Remont – termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Szkolnej 70 w Goczałkowicach-Zdroju

Gmina Goczałkowice-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00242791
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00242791/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-07 08:43
Lokalizacja
Goczałkowice-Zdrój, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-273e0a80-c6cf-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
6381792224
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Remont starych budynkówIzolowanie dachuIzolacja cieplnaRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie płytek

Wykonawcy

1 przyznane

Marcin Hess UH-BUDĆwiklice, PL · lot 0
532 531,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00242791 z dnia 2022-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont – termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Szkolnej 70 w Goczałkowicach-Zdroju

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goczałkowice-Zdrój

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257720

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 13

1.5.2.) Miejscowość: Goczałkowice-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-230

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@goczalkowicezdroj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.urzad.goczalkowicezdroj.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.urzad.goczalkowicezdroj.pl/rok-2022

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont – termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Szkolnej 70 w Goczałkowicach-Zdroju

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-273e0a80-c6cf-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00242791

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026517/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Szkolnej 70 w Goczałkowicach-Zdroju

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszalnych w województwie śląskim, działania POIS.01.0700- Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie województwa śląskiego oś priorytetowa POIS.01.00.00 – Zmniejszenie emisyjności gospodarki Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00138870/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PR.ZP.271.005.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 539999,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia pod nazwą: „Remont – termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Szkolnej 70 w Goczałkowicach-Zdroju” obejmuje swym zakresem:
• izolacje ścian podziemnych z ociepleniem styrodurem ok. 132 m2
• izolacje cokołu budynku styrodurem gr 15 cm wraz z wyprawką tynkarską ok. 52m2
• wymiana stolarki zewnętrznej okiennej 50 sztuk i drzwi zewnętrznych 1 szt.
• ocieplenie ścian budynku wełna mineralna gr 16 cm z wyprawką tynkarską około 610 m2
• docieplenie przestrzenia między krokwiowej wełna mineralna gr. 12 cm – około 342 m2
• obudowa płytami GK konstrukcji drewnianej dachu na ruszcie stalowym z docieplenie wełną mineralną około 342 m2
• odnowienie elewacji budynku gospodarczego z wymianą drzwi około 41 m2
• przebudowa kominów nad dachem.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa i Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót stanowiące załącznik nr 6,7 do niniejszej SWZ oraz przedmiar robót załącznik nr 8.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261410-1 - Izolowanie dachu

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431000-7 - Kładzenie płytek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 655013,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 655013,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 655013,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marcin Hess UH-BUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6951065613

7.3.3) Ulica: Czajkowskiego 60A

7.3.4) Miejscowość: Ćwiklice

7.3.5) Kod pocztowy: 43-229

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 532531,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane