Dostawa obuwia
SŁUŻBA KONTRWYWIADU WOJSKOWEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00242886
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-07 09:10
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010032784
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Obuwie specjalne
Wykonawcy
2 przyznane
GREGOR SPÓŁKA AKCYJNAPszczółki, PL
118 080 PLNGREGOR SPÓŁKA AKCYJNAPszczółki, PL
118 080 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.