Bieżące utrzymanie dróg na terenie Nadleśnictwa Głusko w 2022 r.
Nadleśnictwo Głusko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00243066
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00243066/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-07 09:54
- Lokalizacja
- Dobiegniew, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e79fc86-e814-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5940004290
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00243066 z dnia 2022-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg na terenie Nadleśnictwa Głusko w 2022 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Głusko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539108
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Głusko 19
1.5.2.) Miejscowość: Dobiegniew
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-520
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 95 761 39 50, 95 761 39 51
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: glusko@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://glusko.szczecin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/glusko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie dróg na terenie Nadleśnictwa Głusko w 2022 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e79fc86-e814-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00243066
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00184382/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 3. Bieżące utrzymanie dróg na terenie Nadleśnictwa Głusko w 2022 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00203609/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.2.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Bieżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Głusko w 2022 r. w leśnictwach Korytnica, Jaźwiny, Jelenie, Sitnica.2) Zakres robót budowlanych:
a) mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości jezdni i chodników w gruncie kat. I-IV,
b) nawierzchnia z kruszywa łamanego – warstwa o grubości po zagęszczeniu 15 cm.
3) Łączna powierzchnia do bieżącej konserwacji - 4903,50 m²
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 203544,31 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Bieżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Głusko w 2022 r. w leśnictwach Moczele, Żelaźnica, Wołogoszcz, Czarnolesie.2) Zakres robót budowlanych:
a) mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości jezdni i chodników w gruncie kat. I-IV,
b) nawierzchnia z kruszywa łamanego – warstwa o grubości po zagęszczeniu 15 cm.
3) Łączna powierzchnia do bieżącej konserwacji – 5383,00 m²
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
4.5.5.) Wartość części: 223448,35 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Termin złożenia ofert upłynął w dniu 28.06.2022 r. o godz. 08.00. Do wyznaczonego terminu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na wykonanie zadania wpłynęła 1 oferta. Cena oferty wyniosła 393 600,00 zł (brutto). Tymczasem Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 274 841,47 zł (brutto), o czym stosownie do postanowień zawartych w art. 222 ust. 4 PZP poinformował na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Cena zaoferowana przez Wykonawcę przekroczyła więc o 118 758,53 zł kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (43,2%). Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i tym samym zobowiązany jest do jego unieważnienia na podstawie art. 255 pkt 3) PZP w zw. z art. 266 PZP.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |