Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”.
ZPE-T_Bobrowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00243635
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-07 11:46
- Lokalizacja
- Bobrowo, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2530337004
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
34 przyznane
JOLANTA AUGUSTYNIAKWierzchowo, PL
18 000 PLNUsługi Logopedyczne Anna MichalkiewiczWierzchowo, PL
13 230 PLNUsługi Logopedyczne mgr Anna SzymańskaZłocieniec, PL
9000 PLNEdyta ŁastówkaCzaplinek, PL
7300 PLNMartyna OrzechowskaKalisz Pomorski, PL
4500 PLNADA SZPURA-WICZKWierzchowo, PL
18 000 PLNAlicja ŁagowskaCzaplinek, PL
3650 PLNAlicja ŁagowskaCzaplinek, PL
3650 PLNPilka IzabelaKalisz Pomorski, PL
4350 PLNJustyna PiwońskaZłocieniec, PL
3650 PLNDominika krochmalZłocieniec, PL
3650 PLNDOROTA ZAJULCzaplinek, PL
8760 PLNMagdalena KujawaPołczyn-Zdrój, PL
8760 PLNKatarzynaDrawsko Pomorskie, PL
8760 PLNKamila Nowak - WięcekZłocieniec, PL
8760 PLNGrzegorz LisieckiCzaplinek, PL
7300 PLNPaulina WidawskaCzaplinek, PL
7300 PLNPaulina WilińskaŚwidwin, PL
3550 PLNAnna PopielarczykKalisz Pomorski, PL
3650 PLNZakrzewska SylwiaDrawsko Pom, PL
3650 PLNPoradania LogopedycznaCzaplinek, PL
13 500 PLNKuprowska BeataZłocieniec, PL
3650 PLNPaulina WidawskaCzaplinek, PL
3650 PLNMarzenia Ośrodek Animaloterapii i rekreacji Konnej Krzysztof SawiczDrawsko Pomorskie, PL
25 650 PLNAgencja Artystyczna Pro Musica Krzysztof MordalPilchowo, PL
6120 PLNHanna PitaCzaplinek, PL
7300 PLNAnna Chylińska - JakubowiczKluczewo, PL
3650 PLNIwona ŁukaszewskaDrawsko Pomorskie, PL
7300 PLNAnna KobylarzDrawsko Pom, PL
7300 PLNKarolina FujarskaCzaplinek, PL
7300 PLNAnna Chylińska - JakubowiczKluczewo, PL
10 220 PLNMonika KapczukCzaplinek, PL
8760 PLNAnna PopielarczykKalisz Pomorski, PL
8176 PLNADA SZPURA-WICZKWierzchowo, PL
10 080 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.