Realizacja przedsięwzięć niskoemisyjnych budynków jednorodzinnych w ramach programu STOP SMOG dla Gminy Niepołomice - Etap I
Gmina Niepołomice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00244089
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00244089/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-07 13:24
- Lokalizacja
- Niepołomice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f69215e-c096-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 6831395375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneKotły grzewcze centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłów
Wykonawcy
3 przyznane
WOJCIECH WOJTASZEKKraków, PL · lot 0
461 148,39 PLNWOJCIECH WOJTASZEKKraków, PL · lot 1
38 784,1 PLNLEVADA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCIKraków, PL · lot 2
213 227 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00244089 z dnia 2022-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja przedsięwzięć niskoemisyjnych budynków jednorodzinnych w ramach programu STOP SMOG dla Gminy Niepołomice - Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niepołomice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 13
1.5.2.) Miejscowość: Niepołomice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-005
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 122509413
1.5.8.) Numer faksu: +48 122509432
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czeslaw.nowak@niepolomice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niepolomice.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.niepolomice.eu; https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja przedsięwzięć niskoemisyjnych budynków jednorodzinnych w ramach programu STOP SMOG dla Gminy Niepołomice - Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f69215e-c096-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00244089
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011213/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Realizacja przedsięwzięć niskoemisyjnych budynków jednorodzinnych w ramach programu STOP SMOG dla Gminy Niepołomice - Etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00128005/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ocieplenie ścian zewnętrznychBudynek w Niepołomicach, ul. Sosnowa 11
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) ocieplenie ścian zewnętrznych płytami styropianu o grubości minimum 15 cm. Metoda lekka, mokra, BSO – bez spoinowy system ociepleń. Współczynnik przewodzenia ciepła zastosowanego materiału izolacyjnego λ=0,038 W/(mK). Dopuszcza się zmianę proponowanego materiału izolacyjnego przy założeniu, że wyznaczony w audycie współczynnik U zostanie zachowany.
2) zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą - 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
Budynek w Zagórzu 73, gm. Niepołomice
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) ocieplenie ścian zewnętrznych płytami styropianu o grubości minimum 15 cm. Metoda lekka, mokra, BSO – bez spoinowy system ociepleń. Współczynnik przewodzenia ciepła zastosowanego materiału izolacyjnego λ=0,038 W/(mK). Dopuszcza się zmianę proponowanego materiału izolacyjnego przy założeniu, że wyznaczony w audycie współczynnik U zostanie zachowany.
2) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego– bez opłat za zajęcie dróg
i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą – 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
Budynek w Zakrzowie nr 49, gm. Niepołomice
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) ocieplenie ścian zewnętrznych płytami styropianu o grubości minimum 15 cm. Metoda lekka, mokra, BSO -bez spoinowy system ociepleń. Współczynnik przewodzenia ciepła zastosowanego materiału izolacyjnego min. λ=0,038 W/(mK). Dopuszcza się zmianę proponowanego materiału izolacyjnego przy założeniu że wyznaczony w audycie współczynnik U zostanie zachowany.
2) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg
i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą - 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
Budynek w Niepołomicach, ul. Ples 8
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) ocieplenie ścian zewnętrznych płytami styropianu o grubości minimum 15 cm. Metoda lekka, mokra, BSO -bez spoinowy system ociepleń. Współczynnik przewodzenia ciepła zastosowanego materiału izolacyjnego min. λ=0,038 W/(mK). Dopuszcza się zmianę proponowanego materiału izolacyjnego przy założeniu że wyznaczony w audycie współczynnik U zostanie zachowany.
2) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg
i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą - 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
Budynek w Ochmanowie 70, gm. Niepołomice
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) ocieplenie ścian zewnętrznych płytami styropianu o grubości minimum 15 cm. Metoda lekka, mokra, BSO -bez spoinowy system ociepleń. Współczynnik przewodzenia ciepła zastosowanego materiału izolacyjnego min. λ=0,038 W/(mK). Dopuszcza się zmianę proponowanego materiału izolacyjnego przy założeniu że wyznaczony w audycie współczynnik U zostanie zachowany.
2) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg
i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą - 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.5.) Wartość części: 188000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ocieplenie podłogi poddaszaBudynek w Niepołomicach, ul. Zabierzowska 34
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) ocieplenie podłogi na poddaszu warstwą podwójną warstwą wełny mineralnej lub styropianu o grubości łącznej (warstwa górna+dolna) minimum 22 cm docieplenia +folia paroizolacyjna. Na wykonanej warstwie ocieplenia ułożyć płyty typ OSB /gr. min 18mm/- na legarach. Współczynnik przewodzenia ciepła materiału izolacyjnego λ=0,038 W/(mK). Dopuszcza się zmianę proponowanego materiału izolacyjnego przy założeniu że wyznaczony w audycie współczynnik U zostanie zachowany.
2) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg
i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą - 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
Budynek w Zagórzu 73, gm. Niepołomice
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) ocieplenie podłogi na poddaszu podwójną warstwą wełny mineralnej lub styropianu o grubości łącznej (warstwa górna+dolna) minimum 22 cm docieplenia +folia paroizolacyjna. Na wykonanej warstwie ocieplenia ułożyć płyty typ OSB /gr. min 18mm/-na legarach. Współczynnik przewodzenia ciepła materiału izolacyjnego λ=0,038 W/(mK). Dopuszcza się zmianę proponowanego materiału izolacyjnego przy założeniu że wyznaczony w audycie współczynnik U zostanie zachowany.
2) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg
i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą – 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Montaż kotła gazowegoBudynek w Niepołomicach, ul. Zabierzowska 34
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) montaż kotła gazowego dwufunkcyjnego (dopuszcza się zamianę na jednofunkcyjny z zasobnikiem po uzgodnieniu z mieszkańcem
i inspektorem nadzoru) wraz z podłączeniem do istniejącej instalacji cwu oraz wykonaniem nowej instalacji c.o. wraz z grzejnikami.
2) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg
i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą - 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
Budynek w Zagórzu 73, gm. Niepołomice
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) montaż kotła gazowego dwufunkcyjnego (dopuszcza się zamianę na jednofunkcyjny z zasobnikiem po uzgodnieniu z mieszkańcem
i inspektorem nadzoru) wraz z podłączeniem do istniejącej instalacji cwu oraz wykonaniem instalacji c.o. wraz z grzejnikami.
2) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg
i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą – 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
Budynek w Staniątkach 227A, gm. Niepołomice
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
2) montaż kotła gazowego jednofunkcyjnego z zasobnikiem (dopuszcza się zamianę na dwufunkcyjny po uzgodnieniu z mieszkańcem i inspektorem nadzoru) wraz z podłączeniem do istniejącej instalacji cwu oraz c.o., oraz wymiana grzejników wraz z montażem zaworów termostatycznych.
3) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg
i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą - 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
Budynek w Podłężu 290A, gm. Niepołomice
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) montaż kotła gazowego dwufunkcyjnego wraz z podłączeniem do istniejącej instalacji cwu oraz c.o., wymiana grzejników wraz z montażem zaworów termostatycznych.
2) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg
i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą - 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
Budynek w Niepołomicach, ul. Trudna 2
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) montaż kotła gazowego jednofunkcyjnego z zasobnikiem wraz z podłączeniem do istniejącej instalacji cwu na parterze i piętrze oraz wykonanie nowej instalacji c.o., wraz z montażem grzejników z zaworami termostatycznymi.
2) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg
i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą - 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
Budynek w Staniątkach 514, gm. Niepołomice
W ramach tego zadania przewidziane są do wykonania następujące roboty budowlane:
1) montaż kotła gazowego jednofunkcyjnego z zasobnikiem wraz z podłączeniem do istniejącej instalacji cwu na parterze i piętrze oraz wykonanie nowej instalacji c.o., wraz z montażem grzejników z zaworami termostatycznymi. (dopuszcza się zamianę na dwufunkcyjny po uzgodnieniu z mieszkańcem i inspektorem nadzoru)
2) Wymiana drzwi zewnętrznych, wymiana na nowe o współczynniku przenikania ciepła U=1,3 W/m2·K o wymiarach dostosowanych do istniejącej otworu drzwiowego
3) Zamówienie obejmuje również:
a) doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
b) organizację ruchu kołowego i pieszego – bez opłat za zajęcie dróg i chodników gminnych,
c) organizację zaplecza budowy,
d) dokumentację powykonawczą - 3 kpl. (2 w wersji papierowej,
1 w wersji elektronicznej);
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ – załącznik do SWZ,
b) audyt energetyczny budynku – załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis sposobu wykonania zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.5.) Wartość części: 189000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 461148,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 461148,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 461148,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. ARRAS Wojciech Wojtaszek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 945-103-43-07
7.3.3) Ulica: Zielińska
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-227
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 461148,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38784,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38784,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38784,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. ARRAS Wojciech Wojtaszek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 945-103-43-07
7.3.3) Ulica: Zielińska
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-227
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38784,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213227,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 336098,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2132257,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LEVADA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 677 238 14 71
7.3.3) Ulica: Samuela Bogumiła Lindego
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-148
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 213227,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |