Modernizacja sali gimnastycznej i zaplecza sportowego Szkoły Podstawowej Nr 12 w Łodzi
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00244199
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00244199/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-07 13:41
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15b35729-ec7b-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00244199 z dnia 2022-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali gimnastycznej i zaplecza sportowego Szkoły Podstawowej
Nr 12 w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/uml1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sali gimnastycznej i zaplecza sportowego Szkoły PodstawowejNr 12 w Łodzi
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15b35729-ec7b-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00244199
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00211531/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP-II.271.69.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego postępowania jest modernizacja sali gimnastycznej i zaplecza sportowego w Szkole Podstawowej nr 12, która obejmować będzie:
Zamówienie podstawowe:
- wymiana parkietu w sali gimnastycznej, malowani linii i lakierowanie,
- wymiana oświetlenia i skrzynki z wyłącznikami w sali gimnastycznej,
- gipsowanie i malowanie ścian i sufitu w sali gimnastycznej
- konserwacja stalowej konstrukcji nośnej dachu,
- wymiana drzwi, zabezpieczenie elementów wystających ścian,
- remont pomieszczenia nauczycieli WF: podłoga ściany i sufit, oświetlenie, drzwi,
- remont magazynku sportowego: podłoga ściany i sufit, oświetlenie, drzwi,
- remont 2 pomieszczeń z natryskami: wymiana instalacji wody ciepłej i zimnej, terakota i glazura, przegrody, oświetlenie,
- remont 2 przebieralni: wymiana drzwi, oświetlenia, podłoga ściany sufit, dostawa wieszaków z ławką,
- remont podłogi w sali nr 7.
Szczegóły określa projekt i przedmiar.
Zamówienie w ramach prawa opcji:
a. malowanie farbami i lakierem lamperyjnym, wylewka i ułożenie wykładziny obiektowej oraz montaż narożników w magazynku nr 122
b. montaż nagłośnienia w Sali gimnastycznej, zgodnie z projektem i przedmiarem
Szczegóły określa projekt i przedmiar.
Realizacja tej części uzależniona jest od posiadanych środków finansowych Zamawiającego.
Zakres prac zamówienia podstawowego i realizowanego na podstawie prawa opcji winien być wykonany na podstawie: dokumentacji projektowej „Modernizacja sali gimnastycznej i zaplecza sportowego SP 12”, przedmiarów opracowanych przez Pracownię Projektową JOKUKO Architekci, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami i normami oraz załączoną tabelą elementów scalonych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, dokumentacji projektowej oraz we wzorze umowy (Załącznik nr 7 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznegoz uwagi na fakt, że nie złożono żadnej oferty w wymaganym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 30.06.2022 r. do godz. 10:00.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ZAMAWIAJĄCY:Miasto Łódź – Szkoła Podstawowa nr 12
Im. Mariana Batki
ul. Jurczyńskiego 1/3, 92-306 Łódź
PROWADZĄCY POSTĘPOWANIE:
Wydział Zamówień Publicznych
w Departamencie Strategii i Rozwoju
Urzędu Miasta Łodzi
ul. ks. Ignacego Skorupki 21
90-532 Łódź
| 2022-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |