USŁUGI OPIEKUŃCZE I SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE
Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00244457
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-07 14:29
- Lokalizacja
- Pilzno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8721346336
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
7 przyznanych
Agnieszka GurbaParkosz, PL
42 585,6 PLNTeresa WojtułaPilzno, PL
42 585,6 PLNAgata Drużkowska - TragarzŁęki Dolne, PL
42 585,6 PLNUrszula FinekBrzostek, PL
42 585,6 PLNBeata Karpiel - WojnarskaPilzno, PL
42 585,6 PLNAnna ProrokPilzno, PL
42 585,6 PLNAd Astra Sylwia MroczekBrzeźnica, PL
129 600 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.