Zagospodarowanie zdegradowanej przestrzeni publicznej w celu nadania jej nowych funkcji - utworzenie Miasteczka Ruchu Drogowego

GMINA KRZYWDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00244591
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00244591/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-07 14:56
Lokalizacja
Krzywda, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61907d5c-d838-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8251998974
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaGotowe elementy i części składowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00244591 z dnia 2022-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie zdegradowanej przestrzeni publicznej w celu nadania jej nowych funkcji - utworzenie Miasteczka Ruchu Drogowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZYWDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582411

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żelechowska 24B

1.5.2.) Miejscowość: Krzywda

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-470

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 257551006

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminakrzywda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugkrzywda.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminakrzywda.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie zdegradowanej przestrzeni publicznej w celu nadania jej nowych funkcji - utworzenie Miasteczka Ruchu Drogowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61907d5c-d838-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00244591

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00044870/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Zagospodarowanie zdegradowanej przestrzeni publicznej w celu nadania jej nowych funcji - utworzenie Miasteczka Ruchu Drogowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00170580/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.3.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Zagospodarowanie zdegradowanej przestrzeni publicznej w celu nadania jej nowych funkcji - utworzenie Miasteczka Ruchu Drogowego” Planowana inwestycja jest zlokalizowana przy ul. Przemysłowej w miejscowości Krzywda, gmina Krzywda, na działce o numerze ewidencyjnym 1393.

Zakres miasteczka ruchu drogowego obejmuje wykonanie:
1) jezdnia o nawierzchni bitumicznej – 605 m2,
2) nawierzchnia utwardzona z kostki betonowej – 455 m2,
3) ścieżka rowerowa z tłucznia klinowego – 120 m2,
4) nawierzchnia utwardzona (chodniki dojścia) z kostki betonowej – 84 m2,
5) miejsca postojowe dla samochodów osobowych o nawierzchni z kostki betonowej – 75 m2,
6) nawierzchnia z tłucznia łamanego z nasadzeniem krzewów zielonych - 23,0 m2,
7) ogrodzenie terenu,
8) sygnalizacja świetlna, oświetlenie i monitoring terenu,
9) altana drewniana,
10) dostawa i montaż gier ulicznych z masy termoplastycznej - 9 szt.,
11) dostawa i montaż wyposażenia:
a) ławka parkowa stalowa z oparciem - 6 szt.,
b) kosze na śmieci - 6 szt.,
c) stojak na rowery - 8 szt.,
d) ławka solarna - 1 szt.,
e) słupki do znaków drogowych - 53 szt.,
f) przymocowanie tablic znaków drogowych ostrzegawczych - 15 szt.,
g) przymocowanie tablic znaków drogowych zakazu - 9 szt.,
h) przymocowanie tablic znaków drogowych nakazu - 9 szt.,
i) przymocowanie tablic znaków drogowych informacyjnych - 27 szt.,
j) przymocowanie tablic znaków drogowych T6a - 3 szt.,
k) przymocowanie tabliczek znaków drogowych G-3 -2 szt.,
l) ręczne malowania linii, strzałek i innych symboli na jezdni – oznakowanie poziome - 30 m2.
Szczegółowy zakres zamówienia określony jest dokumentacją projektową, przedmiarem robót oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych. Dokumentacja ta stanowi załącznik do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu dnia 06.06.2022 r. o godzinie 11:00 upłynął termin na składanie ofert. W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, nie wpłynęła żadna oferta.
2022-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane