Modernizacja wybranych pomieszczeń Domu Strażaka na osiedlu Bzianka
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00244624
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00244624/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-07 15:02
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-201acb7a-ebce-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00244624 z dnia 2022-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wybranych pomieszczeń Domu Strażaka na osiedlu Bzianka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.erzeszow.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja wybranych pomieszczeń Domu Strażaka na osiedlu Bzianka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-201acb7a-ebce-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00244624
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208912/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.44.138.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 324941,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia:
- Roboty ziemne i wykończeniowe (1kpl): demontaż boazerii i balustrad, wykucie z muru ościeżnic okiennych, podokienników, krat, rozbiórka ścianek działowych, posadzek, wykładziny ściennej z płytek, skucie tynków, uzupełnienie wylewek i tynków, domurowanie i zamurowanie otworów okiennych, uzupełnienie tynków wewnętrznych na domurowaniach i zamurowaniach, ocieplenie ścian na zamurowanych oknach, wykonanie nowych ścianek działowych, montaż okien PCV, licowanie ścian płytkami, montaż listew ozdobnych i luster w licu płytek, uchwytów dla niepełnosprawnych, przygotowanie ścian do malowania i ich wymalowanie, wykonanie nowych posadzek, montaż sufitów podwieszanych, drzwi, barierek, parapetów.
- Instalacje wod-kan (1kpl.): demontaż rurociągu, instalacji zmywakowej, montaż rurociągu, instalacji umywalkowej i zmywakowej.
- Instalacje elektryczne (1kpl.): demontaż istniejących instalacji elektrycznych i montaż nowych zgodnie z projektem.
- Instalacje gazowe (1kpl.): Demontaż rurociągu stalowego, kuchni gazowej, taboretu gazowego, nagrzewnic gazowych, pieca gazowego, kurków gazowych, Montaż rurociągu stalowego, Kurków gazowych, Montaż filtrów siatkowych. Średnica nominalna armatury 25 mm, Podłączenie kotła gazowego.
- Instalacja CO (1 kpl): demontaż rurociągu i grzejników, montaż kotła CO wraz z rurociągiem, zaworami i grzejnikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający błędnie określił przedmiot zamówienia publikując większy zakres inwestycji niż był przewidziany do realizacji. Jeden z wykonawców uczestnicząc w wizji lokalnej uzyskał informacje o mniejszym zakresie zamówienia i na tej podstawie przygotował ofertę. Naruszona została zasada uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców oraz złożone zostały oferty różnej treści, które są nieporównywalne. Jest to wada niemożliwa do usunięcia, uniemożliwiająca zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 440000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1184946,35 PLN
| 2022-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |