„Modernizacja drogi gminnej G53P polegającej na remoncie nawierzchni jezdni w miejscowości Stara Olszyna dz. 198, 9”
GMINA OSTROWITE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00244865
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00244865/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-08 06:31
- Lokalizacja
- Ostrowite, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6d0a068f-c1f3-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 6671699852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00244865 z dnia 2022-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja drogi gminnej G53P polegającej na remoncie nawierzchni jezdni w miejscowości Stara Olszyna dz. 198, 9”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSTROWITE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019390
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Ostrowite
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-402
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63276160
1.5.8.) Numer faksu: 632765160
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugmostrowite@post.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrowite.samorzady.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ostrowite1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja drogi gminnej G53P polegającej na remoncie nawierzchni jezdni w miejscowości Stara Olszyna dz. 198, 9”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d0a068f-c1f3-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00244865
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00008547/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja drogi gminnej G53P polegającej na remoncie nawierzchni jezdni w m. Stara Olszyna dz. 198,9
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00130411/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OO.ZP.271.7.2022.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi gminnej G53P polegającej na remoncie nawierzchni jezdni w m. Stara Olszyna dz. 198, 9
- profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonanie w gruncie kat.II-VI mechanicznie- zagęszczanie walcem wibracyjnym 2920 m2
- podbudowy z tłucznia, przy grubości górnej warstwy po zagęszczeniu 8 cm, (kruszywo łamane twarde 0-31 ,5) analogia 2920 m2
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie podbudowy istniejącej nawierzchni emulsją w ilości 2920 m2
- wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z asfaltu KRI ACI IS przy grubości warstwy po zagęszczeniu 5 cm ilość 2920 m2.
Wszystkie prace wykonywane będą w istniejących granicach pasa drogowego dróg Gminy Ostrowite, zgodnie z zasadami wiedzy techniczno-budowlanej, specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz przedmiarach robót. Wykonawca zobowiązany jest podczas prac do prawidłowego oznakowania robót budowlanych oraz zabezpieczenia organizacji ruchu
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym przedmiar robót oraz opis techniczny znajduje się w dokumentacji projektowej stanowiącej integralną część SWZ ( załącznik nr 10 do SWZ.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247461,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389760,43 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 247461,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA DROGOWA BEGIER SŁAWOMIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7891796546
7.3.3) Ulica: ul.Polna 1 A
7.3.4) Miejscowość: Nekla
7.3.5) Kod pocztowy: 62-330
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247461,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2022-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |