„Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Stodólnej 40 we Włocławku wraz z przebudową lokali mieszkalnych.”
Administracja Zasobów Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00245084
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00245084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-08 08:56
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6816ec24-f16b-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8883099046
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00245084 z dnia 2022-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Stodólnej 40 we Włocławku wraz z przebudową lokali mieszkalnych.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Zasobów Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340888485
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrowska 30
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@azk.wloclawek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.azk.wloclawek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Stodólnej 40 we Włocławku wraz z przebudową lokali mieszkalnych.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6816ec24-f16b-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032928/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 „Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Stodólnej 40 we Włocławku wraz z przebudową lokali mieszkalnych.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217399/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia publicznego jest realizacja na zlecenie Zamawiającego robót budowlanych w zakresie wykonania termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Stodólnej 40 we Włocławku, wraz z przebudową lokali mieszkalnych - zgodnie z projektem budowlanym, kosztorysem inwestorskim oraz Szczegółową Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne zawarte są w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, stanowiącej Załącznik nr 9 do SWZ. Wszystkie parametry podane w Załączniku nr 9 do SWZ należy traktować jako minimalne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45410000-4 - Tynkowanie
44220000-8 - Stolarka budowlana
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45262630-6 - Wznoszenie pieców
45262522-6 - Roboty murarskie
45262660-5 - Usuwanie azbestu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Zamawiający, na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 500 000,00 zł brutto i udostępnił tę informację na stronie internetowej prowadzonego postępowania (miniPortal) przed otwarciem ofert, które miało miejsce 6 lipca 2022 r. o godzinie 10:30.
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty:
1) oferta złożona przez Firmę Ogólnobudowlaną INSTALTECH Józef Sławianowski z siedzibą we Włocławku przy ul. P.O.W. 32 lok. 28 - zawiera ona cenę wynoszącą 815 512,47 zł brutto;
2) oferta złożona przez firmę Tar-Bud Jacek Targański z siedzibą w Szpetalu Górnym przy ul. Lipowej 29 - zawiera ona cenę wynoszącą 966 586,00 zł brutto.
Po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych Zamawiający uznał, że nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający unieważnia zatem postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 815512,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 966586,00 PLN
| 2022-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |