Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Tomaszowie Maz. przy ul. Stolarskiej 9.
TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00245154
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00245154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-08 09:17
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37cf8ac7-e306-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7732120641
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00245154 z dnia 2022-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Tomaszowie Maz. przy ul. Stolarskiej 9.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: Tomaszowskie TBS Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590708822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Majowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ttbsprzetargi@ttbs.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ttbs.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ a także: https://bip.ttbs.com.pl/category/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Tomaszowie Maz. przy ul. Stolarskiej 9.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37cf8ac7-e306-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018935/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Stolarskiej 9 w Tomaszowie Mazowieckim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192718/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1052586,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Termomodernizacja budynku, zgodnie z załączonym audytem i projektem budowlanym, w tym:a) termomodernizacja ścian nadziemia budynku mieszkalnego,
b) termomodernizacja ścian poniżej poziomu terenu budynku mieszkalnego,
c) wykonanie izolacji przeciwwodnej ścian piwnicznych,
d) wykonanie kapitalnego remontu płyt balkonowych zgodnie z projektem budowlanym,
e) wykonanie niezbędnych obróbek blacharskich wynikających z pogrubienia ścian – obróbki łączone na rąbek stojący,
f) wymiana rur spustowych - stalowe powlekane,
g) demontaż daszków nad balkonami ostatniej kondygnacji oraz nad wiatrołapami – konstrukcja daszków do odzysku,
h) montaż daszków po wykonaniu termomodernizacji ścian po wcześniejszym odświeżeniu konstrukcji i wymianie płyt komorowych na płyty z poliwęglanu grub. 16mm – kolor przezroczysty,
i) prace związane z wyniesieniem kaset domofonowych na wykończoną elewacje wiatrołapu,
j) okładziny elewacyjne z płytek na cokole i przedniej ścianie wiatrołapu,
k) wykonanie opaski z kostki brukowej na podsypce piaskowo - cementowej wokół budynku z 2 % spadkiem od budynku,
l) wyniesienie do przodu rynien i rur spustowych na wiatrołapach wraz z ich wymianą,
m) malowanie wszystkich stalowych elementów na elewacji i balkonach,
n) utylizacja odpadów powstałych po pracach,
o) wszelkie opłaty i uzgodnienia wynikłe z prowadzenia prac (m.in. opłata za zużyte media, opłaty za utylizację odpadów, zajęcie pasa drogowego, itp.) po stronie Wykonawcy,
p) wykonawca ma obowiązek we wskazanym miejscu i na własny koszt zamontować rozdzielnię elektryczną z punktem pomiarowym oraz ujęcie wody z punktem czerpalno pomiarowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.5.) Wartość części: 799173,06 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace budowlane zgodnie z załączonym audytem i projektem budowlanym, w tym:a) termomodernizacja stropu ostatniej kondygnacji,
b) termomodernizacja połaci dachowej (skosów znajdujących się w lokalu),
c) demontaż istniejących okien połaciowych,
d) demontaż ościeży okiennych z płyt GK przy oknach połaciowych,
e) odtworzenie ościeży okiennych od strony wew. po wymianie okna,
f) demontaż pokrycia z blachodachówki w rejonie okna połaciowego,
g) montaż nowych okien połaciowych PCV 3–szybowych, obrotowych z automatycznym nawietrzakiem V35, współczynnik Uw dla całego okna 1,1 W/m2K i 0,7 W/m2K dla szyby, szyba zewnętrzna hartowana, pakiet szybowy U4 (4HT–10-4H-10-4HT),
h) montaż nowych kołnierzy uszczelniających,
i) uzupełnienie brakujących drewnianych elementów konstrukcji połaci dachowej potrzebnych do prawidłowego zamocowania okna połaciowego,
j) uzupełnienie folii wstępnego krycia,
k) odtworzenie pokrycia dachowego,
l) wykonanie nowych obróbek blacharskich na połączeniu okno - połać dachowa,
m) utylizacja odpadów powstałych po pracach,
n) wykonawca ma obowiązek we wskazanym miejscu i na własny koszt zamontować rozdzielnię elektryczną z punktem pomiarowym oraz ujęcie wody z punktem czerpalno pomiarowym
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.5.) Wartość części: 221413,11 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
montaż instalacji fotowoltaicznej zgodnie z audytem i projektem budowlanym, w tym:a) montaż instalacji fotowoltaicznej 4,96 kW wraz z systemem monitorowania i zarządzania instalacją,
b) panele fotowoltaiczne montowane, w miarę możliwości, w sposób umożliwiający konserwację i naprawę pokrycia dachowego i kominów,
c) uruchomienie i instruktaż odnośnie obsługi urządzeń,
d) pomoc przy zgłoszeniu instalacji do dystrybutora energii elektrycznej (PGE),
e) prowadzenie monitoringu usterek i serwisu przez okres gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.5.) Wartość części: 32000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia do dnia 25.06.2021r., tj. terminu składania ofert, nie wpłynęła do zamawiającego żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia do dnia 25.06.2021r., tj. terminu składania ofert, nie wpłynęła do zamawiającego żadna oferta.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia do dnia 25.06.2021r., tj. terminu składania ofert, nie wpłynęła do zamawiającego żadna oferta.
| 2022-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |