Modernizacja komunalnego lokalu mieszkalnego położonego w Białogardzie przy ul. Klonowej 34/8
Zarząd Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00245407
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00245407/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-08 10:18
- Lokalizacja
- Białogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d020d45b-f1f0-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6722095303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00245407 z dnia 2022-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja komunalnego lokalu mieszkalnego położonego w
Białogardzie przy ul. Klonowej 34/8
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
1.3.) Oddział zamawiającego: ZGKiM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385254452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Białogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 94 357 98 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.zgkim@bialogard.info
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bipzgkim.bialogard.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bipzgkim.bialogard.info/index.php?id=2877381.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja komunalnego lokalu mieszkalnego położonego wBiałogardzie przy ul. Klonowej 34/8
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d020d45b-f1f0-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245407
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00110490/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont lokalu mieszkalnego położonego w Białogardzie przy ul. Klonowej 34/8
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217787/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZKZP.261.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania m.in.:
a) branża budowlana – roboty rozbiórkowe m.in.: (pieców kaflowych, drewnianego biegu schodowego, podłóg drewnianych, posadzek z płytek, wykucie otworu drzwiowego, odbicie tynków wewnętrznych) wykonanie izolacji poziomej ścian metodą iniekcji krystalicznej w pomieszczeniu kuchni oraz w pokoju oznaczonym na dotychczasowej inwentaryzacji nr 113, postawienie ścianki działowej w ramach nowego podziału mieszkania (rzut stanu projektowanego i obecnego w załączeniu), licowanie ścian płytkami ceramicznymi w nowo powstałym pomieszczeniu łazienki oraz w kuchni kołnierz na ścianie za zlewozmywakiem, wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej w ilości 3 sztuk, drzwi zewnętrznych do lokalu w ilości 1 sztuki oraz osadzenie 1 sztuki drzwi wewnętrznych, wymiana drewnianej stolarki okiennej na okna z profili PCV w ilości 2 sztuk, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i cieplnej z płyt styropianowych w pomieszczeniu kuchni, łazienki i małego pokoju wraz z wykonaniem posadzek oraz ich wyłożeniem płytkami gresowymi, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i cieplnej z wełny mineralnej w pomieszczeniu dużego pokoju wraz z położeniem płyt OSB i paneli podłogowych, malowanie całego lokalu wraz z wymianą tynków wewnętrznych
b) branża hydrauliczna / gazowa – wykonanie nowej instalacji wodno- kanalizacyjnej wraz z podejściami, montaż umywalki, zlewozmywaka, kabiny prysznicowej wraz z bateriami oraz toalety typu „kompakt”, wykonanie wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, montaż kondensacyjnego pieca gazowego wraz z system kominowym powietrzno – spalinowym,
c) branża elektryczna – wymiana instalacji elektrycznej, montaż nowej rozdzieli wraz zabezpieczeniami, montaż gniazd instalacyjnych, wyłączników, gniazd wtykowych, montaż opraw oświetleniowych,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 08.07.2022r. o godzinie 10.00 upłynął termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu. Do wyznaczonego terminu nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta, co wyklucza możliwość udzielenia zamówienia publicznego.W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty(...);”
| 2022-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |