Remont zabytkowego koźlaka młyńskiego w m. Lubięcin, Gmina Nowa Sól
Gmina Nowa Sól
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00245569
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00245569/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-08 10:46
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed9bd9ee-ec9c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9251958461
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie ochrony powierzchniRoboty malarskieRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie zagospodarowania terenuSadzenie drzew
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00245569 z dnia 2022-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowego koźlaka młyńskiego w m. Lubięcin, Gmina Nowa Sól
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 971237799
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Moniuszki 3A
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 387 20 16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminanowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminanowasol.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zabytkowego koźlaka młyńskiego w m. Lubięcin, Gmina Nowa Sól2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed9bd9ee-ec9c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245569
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00211219/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 188772,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I: Remont zabytkowego koźlaka młyńskiego w m. Lubięcin, dz. nr 279/2, Gmina Nowa Sóla) Przedmiotem zamówienia jest remont zabytkowego wiatraka zlokalizowanego na terenie działki nr 279/2. Celem zadania jest przywrócenie obiektu do zadowalającego stanu technicznego i wizualnego.
b) Zakres zadania obejmuje roboty budowlano-remontowe, tj.:
- remont dachu: naprawa, wymiana, uzupełnienie, odtworzenie elementów konstrukcyjnych dachu, wykonanie pokrycia dachu,
- remont ścian zewnętrznych: remont konstrukcji, scalenie kolorystyczne elementów konstrukcyjnych, wykonanie poszycia ścian,
- remont przyziemia, tj. nawierzchni betonowej, ceglanej podmurówki, elementów drewnianych,
- remont stropów i podłóg
- remont schodów zewnętrznych i wewnętrznych,
- remont skrzydeł wiatraka,
- remont stolarki okiennej i drzwiowej.
c) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz dokumentacją projektową a także zgodnie z zaleceniami Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków – Decyzja nr ZN.5142.6.2021[NSo] z dnia 20.10.2021r.
d) Zamawiający wymaga ustawienia przez Wykonawcę tablicy informacyjnej o przyznanym dofinansowaniu. Treść tablicy należy przez zamówieniem uzgodnić z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
45442100-8 - Roboty malarskie
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
4.5.5.) Wartość części: 130356,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II: Zagospodarowanie działki nr 279/1 w m. Lubięcin, Gmina Nowa Sóla) Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie działki nr 279/1. Celem zadania jest poprawa atrakcyjności i estetyki okolicznego terenu.
b) Zakres zadania obejmuje:
- budowę ogrodzenia z siatki oraz remont ogrodzenia drewnianego,
- budowę altany rekreacyjnej wraz z elementami małej architektury,
- utwardzenie terenu,
- zasadzenie nowych drzew.
c) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz dokumentacją projektową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77211600-8 - Sadzenie drzew
4.5.5.) Wartość części: 101835,57 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert, tj. do 08 lipca 2022 r. do godz. 09:00, nie wpłynęła żadna oferta dotycząca wykonania przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 255 pkt 1 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie w całości.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert, tj. do 08 lipca 2022 r. do godz. 09:00, nie wpłynęła żadna oferta dotycząca wykonania przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 255 pkt 1 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie w całości.
| 2022-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |