Budowa skateparku wraz z elementami małej architektury oraz instalacją elektryczną w miejscowości Bystra Podhalańska.
Gmina Bystra-Sidzina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00245586
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00245586/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-08 10:50
- Lokalizacja
- Bystra Podhalańska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8aa104ad-ee2d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5521570518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00245586 z dnia 2022-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa skateparku wraz z elementami małej architektury oraz instalacją elektryczną w miejscowości Bystra Podhalańska.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bystra-Sidzina
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892096
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bystra Podhalańska 373
1.5.2.) Miejscowość: Bystra Podhalańska
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-235
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_gminy@bystra-sidzina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bystra-sidzina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bystra-sidzina.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa skateparku wraz z elementami małej architektury oraz instalacją elektryczną w miejscowości Bystra Podhalańska.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8aa104ad-ee2d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245586
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013785/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa placu sportowo-rekreacyjnego w Bystrej Podhalańskiej - skateparku wraz z elementami małej architektury oraz instalacją elektryczną.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00213000/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa skateparku wraz z elementami małej architektury oraz instalacją elektryczną na działkach nr ewid. 402/1, 405/1, 405/2, 402/4, 402/5, 34/5, 407/14, 407/15, 35/20 w miejscowości Bystra Podhalańska. To budowa placu sportowo-rekreacyjnego wykonanego w formie żelbetowej płyty i umieszczonych na niej przeszkód żelbetowych i stalowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45262300-4 - Betonowanie
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do 05.07.2022 r. nie wpłynęła żadna oferta. Niewpłynięcie żadnej oferty uzasadnia unieważnienie postępowania z powołaniem na art. 255 pkt 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.| 2022-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |