Budowa mostu na rzece Seracz w Mławie wraz z drogą dojazdową.
Powiatowy Zarząd Dróg w Mławie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00245600
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00245600/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-08 10:53
- Lokalizacja
- Mława, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da52ce27-f145-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5691581478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00245600 z dnia 2022-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa mostu na rzece Seracz w Mławie wraz z drogą dojazdową.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Mławie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130382305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Roweckiego "Grota" 10
1.5.2.) Miejscowość: Mława
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 654-34-68
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pzdmlawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdmlawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzdmlawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa mostu na rzece Seracz w Mławie wraz z drogą dojazdową.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da52ce27-f145-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245600
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00056308/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa mostu na rzece Seracz w Mławie wraz z drogą dojazdową
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00216372/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.DT.2310.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 10732631,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest budowa nowego obiektu mostowego na rzece Seracz w ciągu drogi powiatowej nr 2364W – ul. Płocka w Mławie stanowiącej drogę dojazdową do nowobudowanego obiektu mostowego wraz z jej przebudową na odcinku od km 0+000 do km 0+620 oraz z przebudową istniejącej lub budową nowej infrastruktury technicznej: kanalizacji deszczowej, wodociągu, oświetlenia, sieci elektroenergetycznych i kanału technologicznego.
Zakres inwestycji obejmuje:
• rozbiórkę istniejących przepustów i budowę nowego obiektu mostowego
• rozbiórkę istniejącej konstrukcji jezdni ul. Płockiej
• wykonanie robót ziemnych pod konstrukcje nawierzchni jezdni, chodników, ścieżki rowerowej/pieszo-rowerowej, zjazdów, zatok autobusowych i postojowych
• wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni jezdni, chodników, ścieżki rowerowej/pieszo-rowerowej, zjazdów zatok autobusowych i postojowych
• przebudowę skrzyżowań
• przebudowę istniejącej/budowę nowej sieci kanalizacji deszczowej
• przebudowę i budowę zjazdów
• poprawę oznakowania poprzez wykonanie i wprowadzenie nowej stałej organizacji ruchu
• przebudowę kolidującej infrastruktury technicznej niezwiązanej z drogą, zgodnie z warunkami technicznymi, wydanymi przez ich gestorów,
• wykonanie kanału technologicznego,
• budowę/przebudowę oświetlenia ulicznego,
• zagospodarowanie zieleni w granicach pasa drogowego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34930000-5 - Urządzenia wodne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45221115-1 - Roboty budowlane w zakresie mostów ze stali
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233121-3 - Roboty w zakresie budowy dróg głównych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |