Przebudowa i modernizacja sali widowiskowej wraz z innymi pomieszczeniami oraz wymiana wyposażenia akustycznego i oświetleniowego w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach
GMINA POLICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00245672
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00245672/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-08 11:08
- Lokalizacja
- Police, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2fbd4a90-dfe2-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8511000695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00245672 z dnia 2022-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja sali widowiskowej wraz z innymi pomieszczeniami oraz wymiana wyposażenia akustycznego i oświetleniowego w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685390
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Batorego 3
1.5.2.) Miejscowość: Police
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-010
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 91 431 14 44
1.5.8.) Numer faksu: 91 431 18 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ug.police.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.police.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2fbd4a90-dfe2-11ec-9a86-f6f4c648a0561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i modernizacja sali widowiskowej wraz z innymi pomieszczeniami oraz wymiana wyposażenia akustycznego i oświetleniowego w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fbd4a90-dfe2-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245672
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011892/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa i modernizacja sali widowiskowej wraz z innymi pomieszczeniami oraz wymiana wyposażenia akustycznego i oświetleniowego w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00185880/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.272.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i przebudowie sali widowiskowej oraz innych pomieszczeń, budowie wewnętrznego szybu windowego, instalacji klimatyzacji, wentylacji mechanicznej i ogniw fotowoltaicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
39130000-2 - Meble biurowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych
45410000-4 - Tynkowanie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421132-8 - Instalowanie okien
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.Podstawa prawna: art. 256 ustawy Pzp
| 2022-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |