Modernizacja łazienek w budynku internatu Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu

Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00245946
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00245946/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-08 12:03
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be51b354-ecaf-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9930660913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00245946 z dnia 2022-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja łazienek w budynku internatu Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 38

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/sptarnow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/sptarnow,m,403539,2022.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja łazienek w budynku internatu Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be51b354-ecaf-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245946

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033697/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja łazienek w budynku internatu Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00211960/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3) Zamówienie polega na remoncie łazienek w budynku internatu Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu z uwzględnieniem prawa opcji
4) Zakres remontu pomieszczeń łazienek obejmuje następujące prace budowlane:
a. prace demontażowe
 demontaż przyborów sanitarnych
 demontaż ściennych okładzin ceramicznych
 odbicie tynków wewnętrznych
 demontaż posadzki gresowej
 demontaż stolarki drzwiowej.
 wykucie bruzd pod przewody instalacji sanitarnej
 wykucie pionów kanalizacji sanitarnej oraz instalacji wodociągowej,
 rozebranie ścian i posadzek z płytek ceramicznych,
b. prace remontowe:
 wymiana pionów kanalizacji sanitarnej i instalacji wodociągowej po istniejących trasach
 wykonanie izolacji poziomej posadzek i pionowej w części przeznaczonej dla natrysków oraz nowych posadzek;
 montaż instalacji wodociągowych oraz kanalizacji sanitarnych wraz z pionami kanalizacji sanitarnej
 tynkowanie ścian – tynk kat. III + gładź szpachlowa
 montaż stelaży pod miskę ustępową + obudowa płytami g-k
 wykonanie posadzki gresowej
 wykonanie okładzin ceramicznych ścian do wys. 2,0m
 malowanie ścian i sufitu – farba emulsyjna
 montaż stolarki drzwiowej wraz z ościeżnicami
 montaż przyborów sanitarnych
 wykonanie wpustu podłogowego i złączki do węża.
 wymiana opraw oświetleniowych i gniazd wtykowych,
 demontaż i montaż grzejników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu nie została złożona żadna oferta przetargowa w związku z powyższym podlega ono unieważnieniu.
2022-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane