Dostosowanie budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach do wymagań ppoż. zgodnie z ekspertyzą – Etap II

Tarnogórskie Centrum Kultury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00246130
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00246130/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-08 12:30
Lokalizacja
Tarnowskie Góry, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d53db30-f2e0-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6452265763
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaKonstrukcje z betonu zbrojonegoFundamentowanie ścieżek ruchu pieszegoRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00246130 z dnia 2022-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach do wymagań ppoż. zgodnie z ekspertyzą – Etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Tarnogórskie Centrum Kultury

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277682973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana III Sobieskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 32-285-27-34

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@tck.net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tck.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach do wymagań ppoż. zgodnie z ekspertyzą – Etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d53db30-f2e0-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246130

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000586/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostosowanie budynku TCK do wymagań ppoż. zgodnie z ekspertyzą – Etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221521/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WO.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana obejmująca realizację zadania pn. „Dostosowanie budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach do wymagań ppoż. zgodnie z ekspertyzą – Etap II”
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) dostawę i montaż okien,
b) dostawę i montaż rolet,
c) przebudowę schodów na scenę w sali widowiskowej,
d) demontaż istniejących drzwi antypanicznych wraz z naświetlem do ponownego zamontowania,
e) rozbiórkę fragmentu nawierzchni z kostki granitowej – do ponownego wykorzystania, usunięcie podbudowy pod kostkę wraz z korytowaniem do projektowanego poziomu, izolacje przeciwwilgociowe,
f) wykucie otworu na dodatkowe drzwi wyjściowe z Sali widowiskowej w ścianie zewnętrznej, poprzedzone osadzeniem nadproża stalowego,
g) przeniesienie hydrantów,
h) roboty towarzyszące
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, tj.:
- dokumentacja projektowa wraz z opisem przedmiotu zamówienia oraz opisem systemu sterowania kurtynami - załącznik
nr 1a-c do SWZ;
- przedmiary robót - załącznik nr 8a-8c do SWZ;
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik nr 9 do SWZ.
- Projektowane postanowienia umowy - Wzór umowy załącznik nr 7.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Do przedmiotowego postępowania w określonym przez Zamawiającego terminie (08.07.2022 do godziny 10:00) nie wpłynęła żadna oferta.

Uzasadnienie prawne:
Zamawiający, na mocy art. 255 ust. 1 ustawy PZP unieważnia przedmiotowe postępowanie, gdyż do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2022-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane