Przeprowadzenie kursów zawodowych podnoszących umiejętności i kwalifikacje zawodowe uczniów szkół kształcenia zawodowego ZS Nr 2 oraz ZS Nr 1 w Aleksandrowie Kujawski z podziałem na 14 części
Powiat Aleksandrowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00246315
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-08 13:00
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8911623744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia zawodowegoUsługi szkół jazdy
Wykonawcy
13 przyznanych
JADWIGA DRZEWOSZPabianice, PL
4245 PLNJADWIGA DRZEWOSZPabianice, PL
4995 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
5050 PLNJADWIGA DRZEWOSZPabianice, PL
7305 PLNANDRZEJ RAFALSKIWłocławek, PL
13 000 PLNANDRZEJ RAFALSKIWłocławek, PL
13 000 PLNTOMASZ PIETRASWłocławek, PL
16 500 PLNTOMASZ PIETRASWłocławek, PL
8400 PLNMARCIN WŁODARCZYKZelków, PL
4099,95 PLNMARCIN WŁODARCZYKZelków, PL
4500 PLNINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
5800 PLNStowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych w Oświęcimiu ( Centrum Szkolenia ATUT w Oświęcimiu)Oświęcim, PL
3632 PLNINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
3870 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.