Dostawy oleju opałowego lekkiego w ilości 100.000 litrów na podstawie zapotrzebowania złożonego przez Zamawiającego w 2025 roku

Gmina Długosiodło

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00682210
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00682210/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-31 15:38
Lokalizacja
Długosiodło, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41dc164c-4e6b-4b2e-b403-d724a6149595
Identyfikator
7621918666
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ PAJDZIŃSKIGRABINA, PL · lot 0
379 209 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00682210 z dnia 2024-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy oleju opałowego lekkiego w ilości 100.000 litrów na podstawie zapotrzebowania złożonego przez Zamawiającego w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długosiodło

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668114

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Długosiodło

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-210

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 64 23 650

1.5.8.) Numer faksu: +48 29 74 12 526

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dlugosiodlo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dlugosiodlo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy oleju opałowego lekkiego w ilości 100.000 litrów na podstawie zapotrzebowania złożonego przez Zamawiającego w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41dc164c-4e6b-4b2e-b403-d724a6149595

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00682210

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041124/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawy oleju opałowego lekkiego w ilości 100.000 litrów na podstawie zapotrzebowania złożonego przez Zamawiającego w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00632629

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 374115,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia stanowią dostawy oleju opałowego lekkiego w ilości
100.000 (słownie: sto tysięcy) litrów na podstawie zapotrzebowania złożonego przez Zamawiającego przed planowanym terminem dostawy do Gminnego Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Długosiodle, Zespołu Szkół w Starym Bosewie, Szkoły Podstawowej
w Blochach, Gminnego Centrum Informacji Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzczance Włościańskiej, Szkoły Podstawowej w Dalekiem, Szkoły Podstawowej w Sieczychach. Dostawca jest zobowiązany dostarczyć olej opałowy własnym transportem i na własny koszt. Wykonawca powinien przedstawić świadectwo jakości dostarczanego oleju. Olej opałowy lekki powinien spełniać wymogi określone normą PN-C-96024:2001.
2) W przypadku zapotrzebowania na mniejszą ilość oleju opałowego niż 100.000 litrów zapłata nastąpi za faktycznie dostarczoną ilość.
3) Zamawiający wymaga aby oferta obejmowała wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.
4) Rozliczenia i płatności zostały określone w SWZ i postanowieniach Umowy. Nie uwzględnienie kosztów określonych w SWZ i postanowieniach Umowy przez Wykonawcę w zaoferowanej przez niego ofercie, jak również niedoszacowanie, pominięcie oraz brak dostatecznego rozpoznania zakresu przedmiotu zamówienia w żadnym razie nie może stanowić podstawy do ponoszenia przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych kosztów w terminie późniejszym.
5) Warunki rozliczenia wykonania przedmiotu zamówienia:
a) Wynagrodzenie wykonawcy jest ceną za wykonanie przedmiotu zamówienia, wynikającą swoim zakresem z niniejszej SWZ. Jakikolwiek błąd
w obliczeniu ceny nie ma znaczenia na poprawność oceny oferty.
b) Ceną oferty jest kwota łącznego wynagrodzenia zaoferowana przez Wykonawcę w formularzu oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379209,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393969,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 379209,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MER-TRANS" Michał Pajdziński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 140738616

7.3.3) Ulica: Grabina 2

7.3.4) Miejscowość: Grabina

7.3.5) Kod pocztowy: 26-640

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 379209,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-12-30 do 2025-12-31
2024-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy