Weryfikacja i dokumentacja skrajni drogowych w strefach wytypowanych drogowych obiektów inżynierskich, zlokalizowanych w ciągach jezdni dróg, administrowanych przez Zarząd Dróg Miejskich (...)
Zarząd Dróg Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00246560
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-08 13:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5270210744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi kontroli technicznej
Wykonawcy
2 przyznane
PNEUMOTECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
181 302 PLNPNEUMOTECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
181 302 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.