Przebudowa drogi gminnej (ul. Błońska) w miejscowościach Bronisławów i Boża Wola – Etap I
Gmina Baranów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00246855
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00246855/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-08 14:40
- Lokalizacja
- Baranów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c53dab92-b009-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8381426489
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00246855 z dnia 2022-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej (ul. Błońska) w miejscowościach Bronisławów i Boża Wola – Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147834
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 87
1.5.2.) Miejscowość: Baranów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-314
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 468581350
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gmina-baranow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-baranow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.gmina-baranow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej (ul. Błońska) w miejscowościach Bronisławów i Boża Wola – Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c53dab92-b009-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246855
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029003/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej (ul. Błońska) w miejscowościach Bronisławów i Boża Wola
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103840/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WAO.271.1.5.2022.MM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 626016,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi gminnej (ul. Błońska) w miejscowościach Bronisławów i Boża Wola – Etap I od km 0+000,00 do km 0+301,90
2. Przedmiot zamówienia, w tym w szczególności opis robót budowlanych oraz stawiane im wymagania, opisuje dokumentacja:
1) Dokumentacja projektowa,
2) Przedmiar robót,
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
3. Bardzo ważne: Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowa drogi gminnej nr 150108W ul. Błońska na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1507W ulicą 1 Maja i ulicą Sadowa w Bożej Woli,
za skrzyżowanie z ul. Bajkową w miejscowości Bronisławów od km 0+000,00 do km 0+301,90 zgodnie z Projektem Zagospodarowania Terenu nr rysunku BD.02.01 i przedmiarem robót. W/w odcinek stanowi I etap robót budowlanych. W ramach planowanych do wykonania prac zaprojektowano nową nawierzchnię jezdni o szerokości 5,50 m z poboczem o szerokości 0,75 m po południowej stronie drogi oraz chodnik o szerokości 2,00 m przy krawędzi jezdni po północnej stronie drogi. Na jezdni zostanie ułożona warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S o grubości 4 cm. Nawierzchnia chodnika z brukowej kostki betonowej. Zjazdy publiczne zaokrąglone łukami o promieniu 6,0 m, natomiast zjazdy indywidualne zaokrąglone łukami o promieniu 3,0 m oraz zakończone skosami 1,5 m : 1,5 m, zgodnie z projektem zagospodarowania terenu. Nawierzchnia zjazdów z brukowej kostki betonowej (kolor do uzgodnienia z inwestorem) grubości 8 cm. Na poboczach zostanie ułożona nawierzchnia z mieszanki niewiązanej frakcji 0/31,5 mm C90/3.
Przedmiot umowy obejmuje również wykonanie kompleksowej obsługi geodezyjnej niezbędnej do prawidłowego wykonania robót oraz ich odbioru, inwentaryzację powykonawczą, Tymczasowe projekty organizacji ruchu/schematy / zabezpieczenia robót , oznakowanie robót, organizację placu budowy, wykonanie wszelkich wymaganych przepisami prawa badań i prób, oraz wykonanie innych czynności wymaganych technologią dla przedmiotowego zamówienia.
4. Dołączona do przetargu dokumentacja obejmuje swoim zakresem wykonanie całego odcinka ul. Błońskiej od drogi powiatowej 1507 ul. 1 Maja i ul. Sadowej do granicy z Gminą Błonie w miejscowości Dębówka, potencjalny oferent do wyceny oferty przyjmuje tylko zakres robót objęty etapem I zgodnie z Projektem Zagospodarowania Terenu nr rysunku BD.02.01 i przedmiarem robót od km 0+000,00 do km 0+301,90.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Kwota na finansowanie zamówienia, którą Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania: http://bip.gmina-baranow.pl, przed otwarciem ofert wynosi: 770 000,00 zł. Oferta z najniższą ceną: 1 082 400,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1082400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1082400,00 PLN
| 2022-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |