Usługa w zakresie napraw poszczególnych części pojazdów służbowych Policji województwa świętokrzyskiego – Usługa wymiany i przyciemniania szyb w pojazdach służbowych

Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00441793
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00441793/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-01 15:38
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b6855ce-6690-4365-a9fd-5442c023c5c8
Identyfikator
6570313331
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00441793 z dnia 2024-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa w zakresie napraw poszczególnych części pojazdów służbowych Policji województwa świętokrzyskiego – Usługa wymiany i przyciemniania szyb w pojazdach służbowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290727869

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Seminaryjska 12

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-372

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 478022930

1.5.8.) Numer faksu: 478022935

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michal.nowak@ki.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swietokrzyska.policja.gov.pl/kie/zamowienia-publiczne/przetargi-pn

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/958767

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa w zakresie napraw poszczególnych części pojazdów służbowych Policji województwa świętokrzyskiego – Usługa wymiany i przyciemniania szyb w pojazdach służbowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b6855ce-6690-4365-a9fd-5442c023c5c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441793

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00239774/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.21 Usługa w zakresie napraw poszczególnych części pojazdów służbowych Policji woj. świętokrzyskiego - Usługa wymiany i przyciemniania szyb w pojazdach służbowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00426899

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 64/TPBN/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi wymiany i przyciemniania szyb w pojazdach służbowych Policji woj. świętokrzyskiego

4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie złożono żadnej oferty, dlatego też stosownie do
zapisów art. 255 pkt. 1 ustawy postępowanie unieważniono

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2024-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi