Remonty dróg na terenie gminy Biała Podlaska pospółką i destruktem asfaltowym
Gmina Biała Podlaska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00246865
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00246865/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-08 14:43
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-996e2c2a-f212-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5372354777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00246865 z dnia 2022-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty dróg na terenie gminy Biała Podlaska pospółką i destruktem asfaltowym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Podlaska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237397
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prosta 31
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bialapodl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gmina-bialapodlaska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-bialapodlaska.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty dróg na terenie gminy Biała Podlaska pospółką i destruktem asfaltowym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-996e2c2a-f212-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246865
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011675/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Naprawa dróg gruntowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00218835/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.1.16.2022.RW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Remont dróg pospółką Dokudów I: remont drogi nr ew. 21 od cmentarza w kierunku Bielan (profilowanie podłoża , rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału , wałowanie rozłożonego materiału walcem) w ilości przewidywanej 350 m3 materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 23625 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Remont dróg pospółką Dokudów II: remont drogi nr ew. 580 i 159 od posesji Dokudów Drugi nr 1 w kierunku płn. do posesji Dokudów Drugi nr 15, remont drogi nr ew. 154 od Kosej Drogi w kierunku posesji Dokudów Drugi nr 108, remont drogi nr ew. 121/1 od asfaltu w kierunku zach. do posesji Dokudów Drugi nr 96 (profilowanie podłoża , rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału , wałowanie rozłożonego materiału walcem) w ilości przewidywanej 450 m3 materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 30375 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: Remont dróg pospółką Janówka: remont drogi nr ew. 188, 346 i 458 od dr powiatowej do dr powiatowej (profilowanie podłoża , rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału , wałowanie rozłożonego materiału walcem) w ilości przewidywanej 300 m3 materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 20250 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: Remont dróg pospółką Jaźwiny: remont drogi nr ew. 476, 391 od świetlicy w kierunku posesji Jaźwiny nr 19 oraz od drogi powiatowej w kierunku posesji Jaźwiny nr 19A (profilowanie podłoża , rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału , wałowanie rozłożonego materiału walcem) w ilości przewidywanej 180 m3 materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 12150 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5: Remont dróg pospółką Lisy: remont dróg na terenie sołectwa (profilowanie podłoża , rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału , wałowanie rozłożonego materiału walcem) w ilości przewidywanej 150 m3 materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 10125 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6: Remont dróg pospółką Michałówka: remont drogi nr ew. 329 od asfaltu w kierunku posesji Michałowka nr 12A (Oborożek) (profilowanie podłoża , rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału , wałowanie rozłożonego materiału walcem) w ilości przewidywanej 300 m3 materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 20250 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 7: Remont dróg pospółką Młyniec: remont drogi nr ew. 275 i 272 przy posesji Młyniec nr 2 , nr 3 oraz nr 37 (profilowanie podłoża , rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału , wałowanie rozłożonego materiału walcem) w ilości przewidywanej 300 m3 materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 20250 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 8: Remont dróg pospółką Ortel Książęcy II i Ogrodniki: remont drogi nr ew. 212/1- droga przy posesji Ortel Ks. Drugi nr 15 w kierunku rzeki Zielawy (profilowanie podłoża , rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału , wałowanie rozłożonego materiału walcem) w ilości przewidywanej 100 m3 materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 6750 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 9: Remont dróg pospółką Perkowice: remont drogi gminnej nr 1081 przebiegającej wzdłuż zachodniej granicy sołectwa w kierunku zabudowań Ortel Ks. Drugi nr 42 (profilowanie podłoża , rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału , wałowanie rozłożonego materiału walcem) w ilości przewidywanej 40 m3 materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 2700 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 10: Remont dróg pospółką Porosiuki: remont dróg na terenie sołectwa (profilowanie podłoża , rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału , wałowanie rozłożonego materiału walcem) w ilości przewidywanej 380 m3 materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 25650 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 11: Remont dróg pospółką Pólko: remont dróg na terenie sołectwa (profilowanie podłoża , rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału , wałowanie rozłożonego materiału walcem) w ilości przewidywanej 180 m3 materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 12150 PLN
Część 12
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 12: Remont dróg destruktem asfaltowym Roskosz: remont pobocza drogi asfaltowej nr ew. 482 od dr wojewódzkiej w kierunku bloków wielorodzinnych (rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału) w ilości przewidywanej 100 ton materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 16500 PLN
Część 13
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont dróg destruktem asfaltowym Wólka Plebańska: remont drogi nr ew. 66 w kierunku posesji nr 83A (rozłożenie materiału , profilowanie rozłożonego materiału) w ilości przewidywanej 60 ton materiału4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 9900 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta została odrzucona
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta została odrzucona
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta została odrzucona
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta została odrzucona
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta została odrzucona
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta została odrzucona
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta została odrzucona
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta została odrzucona
Część 11
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 12
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 13
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
| 2022-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |