SVA/Z/G/4620-11/2022: Wykonanie robót bud., sanit. i elektr. dla zad. nr 11613 w ramach zad. inwest. nr 11851- dla potrzeb CSL - dokończenie zad.11610,11611,11613 k-1580 Grupa”

AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00246961
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00246961/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-08 15:19
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc2fa60d-e7ec-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7010303102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty sanitarneRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00246961 z dnia 2022-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/Z/G/4620-11/2022: Wykonanie robót bud., sanit. i elektr. dla zad. nr 11613 w ramach zad. inwest. nr 11851- dla potrzeb CSL - dokończenie zad.11610,11611,11613 k-1580 Grupa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://amwsinevia.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SVA/Z/G/4620-11/2022: Wykonanie robót bud., sanit. i elektr. dla zad. nr 11613 w ramach zad. inwest. nr 11851- dla potrzeb CSL - dokończenie zad.11610,11611,11613 k-1580 Grupa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc2fa60d-e7ec-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246961

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206919/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SVA/Z/G/4620-11/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5462945,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie - dokończenie robót budowlanych, sanitarnych i elektrycznych w ramach zadania inwestycyjnego nr 11613 w zakresie zgodnym z dokumentacją projektową, inwentaryzacją prac do wykonania (w zakresie dla danej branży), dokumentacją budowy (protokoły odbiorów częściowych, zatwierdzone wnioski materiałowe) wykonaną po zejściu poprzedniego Wykonawcy z budowy.

Ze względu na sytuację, że roboty są przejęte po poprzednim Wykonawcy, Zamawiający zaleca wykonanie wizji lokalnej. W wycenie robót należy uwzględnić ponowne malowanie pomieszczeń (ściany i sufity) w celu zapewnienia równej ich barwy związanej z blaknięciem pod wpływem światła oraz pomalowanie ścian i sufitów po wykonaniu prac naprawczych i uzupełniających. Wykonawca odpowiadać będzie również za wszelkie prace porządkowe wynikające z niedokończenia budowy przez poprzedniego Wykonawcę. W zakresie wykonania instalacji należy zapewnić spójność systemów z już zamontowanymi urządzeniami i wbudowanymi instalacjami.

W wycenie robót elewacyjnych zadania 11613 należy uwzględnić dostawę i montaż systemowego daszka szklanego z orynnowaniem zabezpieczającego całą płaszczyznę schodów do piwnicy przed zalewaniem wodą z opadów deszczowych. W wycenie robót elewacyjnych zadania 11613 należy uwzględnić konieczność ponownego malowania elewacji ze względu na konieczność wymiany parapetów zewnętrznych w związku z ich korozją lub brakiem zachowania odległości kapinosa parapetu od ściany. Zamawiający akceptuje zastępcze nakładki systemowe na parapety, które zapewnią brak konieczności uszkodzeń elewacji.
W zakresie zad. 11613 przy wycenie nie należy uwzględniać montażu dźwigów osobowych (wind w istniejących szybach). Przedmiotowe dźwigi osobowe dostarcza, montuje i serwisuje RZI Bydgoszcz we własnym zakresie.

W wycenie zadania 11613 należy uwzględnić konieczność malowania wszystkich ścian i sufitów wynikające z braku możliwości zapewnienia równości w kolorze ścian istniejących i elementów wymagających poprawek
i uzupełnień. Ponadto tynk ppoż. dla zadania 11613 ma zostać naprawiony fragmentarycznie w miejscach gdzie występuje brak takiego tynku. Potwierdza się punktowy zakres napraw elewacyjnych. W zakresie naprawy parapetów (malowanie wszystkich parapetów w jednym kolorze farbą do ocynku), wymiany parapetów, wykonanie nakładek parapetów zewnętrznych z usunięciem elementów okapowych za krótkich - dopuszcza estetyczne fragmentaryczne wykończenie w formie dodatkowych pasów malowanych w podobnym odcieniu. Roboty malarskie elewacji do wykonania zgodne z podanym wcześniej zakresem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232460-4 - Roboty sanitarne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy, ponieważ nie złożono żadnej oferty
2022-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane