Opracowanie dokumentacji projektowych wraz ze specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych oraz kosztorysami i przedmiarami dla budowy 2 dróg położonych na terenie Gminy Chojnice

Gmina Chojnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00247298
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-07-11 08:20
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5551908755
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

2 przyznane

MICHAŁ MARCINIAKChojnice, PL
91 020 PLN
MICHAŁ MARCINIAKChojnice, PL
91 020 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.