Wykonanie systemu kontroli dostępu w Sądzie Okręgowym w Lublinie i sądach funkcjonalnych
Sąd Okręgowy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00247348
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00247348/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-11 08:41
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf7a16a8-f1f1-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7121934656
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00247348 z dnia 2022-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie systemu kontroli dostępu w Sądzie Okręgowym w Lublinie i sądach funkcjonalnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322956
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowskie Przedmieście 43
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-076
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lublin.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sąd
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie systemu kontroli dostępu w Sądzie Okręgowym w Lublinie i sądach funkcjonalnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf7a16a8-f1f1-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00247348
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00075076/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej robót budowlanych polegających na montażu systemów kontroli dostępu w Sądzie Okręgowym w Lublinie oraz w sądach funkcjonalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00219335/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D.ZP-2820-28/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 281367,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest montaż i uruchomienie systemu kontroli dostępu w Sądzie Okręgowym w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 47 oraz w Sądzie Rejonowym w Kraśniku i w Sądzie Rejonowym w Rykach. Budynek Sądu Okręgowego w Lublinie przy
ul. Krakowskie Przedmieście 47 jest budynkiem zabytkowym.
2. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku Nr 1 (Opis Przedmiotu Zamówienia) do SWZ oraz Dokumentacji wyspecyfikowanej w tym Załączniku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy p.z.p.: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.Zamawiający wyznaczył termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dzień 7 lipca 2022 roku godz.: 11:00. Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy p.z.p.
Mając na względzie przepis art. 262 ustawy p.z.p., Zamawiający informuje, że niezwłocznie zawiadomi Wykonawców, którzy ubiegali się o udzielenie przedmiotowego zamówienia o wszczęciu kolejnego postępowania dotyczącego tego samego przedmiotu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie zostało unieważnione w dniu 8 lipca 2022 roku.| 2022-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |