Usługi pedagoga świadczącego pomoc pedagogiczną dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów w podziale na 6 części

Biuro Rzecznika Praw Dziecka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00682276
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00682276/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-31 21:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ec07d14-2b09-4d33-b1a0-b4f115a4d6f7
Identyfikator
5252184812
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji specjalnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00682276 z dnia 2024-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi pedagoga świadczącego pomoc pedagogiczną dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów w podziale na 6 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Biuro Rzecznika Praw Dziecka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016387630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chocimska 6

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-791

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@brpd.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brpd.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ec07d14-2b09-4d33-b1a0-b4f115a4d6f7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ochrona praw dzieci

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi pedagoga świadczącego pomoc pedagogiczną dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów w podziale na 6 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ec07d14-2b09-4d33-b1a0-b4f115a4d6f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00682276

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00226286/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługi pedagoga świadczącego pomoc pedagogiczną dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00668790

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BDG-WZP.260.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pedagoga poprzez zapewnienie pomocy pedagogicznej i wychowawczej dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów, w tym pedagogów, w ramach bezpłatnego całodobowego Dziecięcego Telefonu Zaufania (dalej „DTZ”), prowadzonego przez Zamawiającego, w szczególności w zakresie przemocy rówieśniczej, spraw związanych z ocenianiem, klasyfikowaniem i promowaniem uczniów, indywidualnego nauczania, współpracy szkół, przedszkoli i innych placówek z opiekunami/ rodzicami, pomocy pedagogicznej realizowanej w przedszkolach, szkołach i innych placówkach, bezpiecznych i higienicznych warunków nauki oraz wychowania, reorganizacji szkół, likwidacji czy łączenia oddziałów i spraw związanych z organizacją transportu dzieci do szkół.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały przedstawione w Załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi wzór umowy wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pedagoga poprzez zapewnienie pomocy pedagogicznej i wychowawczej dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów, w tym pedagogów, w ramach bezpłatnego całodobowego Dziecięcego Telefonu Zaufania (dalej „DTZ”), prowadzonego przez Zamawiającego, w szczególności w zakresie przemocy rówieśniczej, spraw związanych z ocenianiem, klasyfikowaniem i promowaniem uczniów, indywidualnego nauczania, współpracy szkół, przedszkoli i innych placówek z opiekunami/ rodzicami, pomocy pedagogicznej realizowanej w przedszkolach, szkołach i innych placówkach, bezpiecznych i higienicznych warunków nauki oraz wychowania, reorganizacji szkół, likwidacji czy łączenia oddziałów i spraw związanych z organizacją transportu dzieci do szkół.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały przedstawione w Załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi wzór umowy wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pedagoga poprzez zapewnienie pomocy pedagogicznej i wychowawczej dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów, w tym pedagogów, w ramach bezpłatnego całodobowego Dziecięcego Telefonu Zaufania (dalej „DTZ”), prowadzonego przez Zamawiającego, w szczególności w zakresie przemocy rówieśniczej, spraw związanych z ocenianiem, klasyfikowaniem i promowaniem uczniów, indywidualnego nauczania, współpracy szkół, przedszkoli i innych placówek z opiekunami/ rodzicami, pomocy pedagogicznej realizowanej w przedszkolach, szkołach i innych placówkach, bezpiecznych i higienicznych warunków nauki oraz wychowania, reorganizacji szkół, likwidacji czy łączenia oddziałów i spraw związanych z organizacją transportu dzieci do szkół.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały przedstawione w Załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi wzór umowy wraz z załącznikami

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pedagoga poprzez zapewnienie pomocy pedagogicznej i wychowawczej dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów, w tym pedagogów, w ramach bezpłatnego całodobowego Dziecięcego Telefonu Zaufania (dalej „DTZ”), prowadzonego przez Zamawiającego, w szczególności w zakresie przemocy rówieśniczej, spraw związanych z ocenianiem, klasyfikowaniem i promowaniem uczniów, indywidualnego nauczania, współpracy szkół, przedszkoli i innych placówek z opiekunami/ rodzicami, pomocy pedagogicznej realizowanej w przedszkolach, szkołach i innych placówkach, bezpiecznych i higienicznych warunków nauki oraz wychowania, reorganizacji szkół, likwidacji czy łączenia oddziałów i spraw związanych z organizacją transportu dzieci do szkół.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały przedstawione w Załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi wzór umowy wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pedagoga poprzez zapewnienie pomocy pedagogicznej i wychowawczej dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów, w tym pedagogów, w ramach bezpłatnego całodobowego Dziecięcego Telefonu Zaufania (dalej „DTZ”), prowadzonego przez Zamawiającego, w szczególności w zakresie przemocy rówieśniczej, spraw związanych z ocenianiem, klasyfikowaniem i promowaniem uczniów, indywidualnego nauczania, współpracy szkół, przedszkoli i innych placówek z opiekunami/ rodzicami, pomocy pedagogicznej realizowanej w przedszkolach, szkołach i innych placówkach, bezpiecznych i higienicznych warunków nauki oraz wychowania, reorganizacji szkół, likwidacji czy łączenia oddziałów i spraw związanych z organizacją transportu dzieci do szkół.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały przedstawione w Załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi wzór umowy wraz z załącznikami

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pedagoga poprzez zapewnienie pomocy pedagogicznej i wychowawczej dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów, w tym pedagogów, w ramach bezpłatnego całodobowego Dziecięcego Telefonu Zaufania (dalej „DTZ”), prowadzonego przez Zamawiającego, w szczególności w zakresie przemocy rówieśniczej, spraw związanych z ocenianiem, klasyfikowaniem i promowaniem uczniów, indywidualnego nauczania, współpracy szkół, przedszkoli i innych placówek z opiekunami/ rodzicami, pomocy pedagogicznej realizowanej w przedszkolach, szkołach i innych placówkach, bezpiecznych i higienicznych warunków nauki oraz wychowania, reorganizacji szkół, likwidacji czy łączenia oddziałów i spraw związanych z organizacją transportu dzieci do szkół.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały przedstawione w Załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi wzór umowy wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, ponieważ wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, ponieważ wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, ponieważ wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, ponieważ wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, ponieważ wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, ponieważ wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione

2024-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi