28/2022 - Dostawa koncentratu wodorowęglanowego w kanistrach jednorazowego użytku oraz komponentów do pozaustrojowego oczyszczania krwi

Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00247578
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-07-11 10:03
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8732713732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roztwory do dializyRóżne produkty lecznicze

Wykonawcy

4 przyznane

AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
438 480 PLN
FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
16 200 PLN
FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
16 200 PLN
Baxter Polska Sp. z o.o.,Warszawa, PL
311 040 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.