„Rozbudowa istniejącego parkingu samochodów osobowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na działce nr 62 obręb 4-13-04 przy ul. Ratuszowej w Warszawie”
ZARZĄD PRASKICH TERENÓW PUBLICZNYCH W DZIELNICY PRAGA-PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00247614
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00247614/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-11 10:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d458fe27-e88c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 1130122334
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00247614 z dnia 2022-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa istniejącego parkingu samochodów osobowych
wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na działce nr 62 obręb 4-13-04 przy ul. Ratuszowej w Warszawie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD PRASKICH TERENÓW PUBLICZNYCH W DZIELNICY PRAGA-PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011312165
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wenantego Burdzińskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-480
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 222774609
1.5.8.) Numer faksu: 222774600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sierszula@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zptp.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zptp.ezamawiajacy.pl/.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa istniejącego parkingu samochodów osobowychwraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na działce nr 62 obręb 4-13-04 przy ul. Ratuszowej w Warszawie”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d458fe27-e88c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00247614
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012229/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Obsługa szlabanów na parkingach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00203411/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPTP-ZP.271.TP.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa istniejącego parkingu samochodów osobowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na działce nr 62 obręb 4-13-04 przy ul. Ratuszowej w Warszawie realizowana w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja nawierzchni parkingu przy ul. Wiosennej 2 oraz modernizacja parkingu przy ul. Ratuszowej wraz z wyposażeniem w budynek gospodarczy”. W zakres inwestycji wchodzą prace opisane w projekcie architektoniczno-budowlanym, projektach wykonawczych oraz projekcie organizacji ruchu. Prace należy wykonać zgodnie ze standardami opisanymi w w/w projektach, specyfikacjami technicznymi oraz pozwoleniem na budowie. Wykonawca ponadto zapewni ze swojej strony kierownika budowy branży drogowej oraz kierowników robót w branżach sanitarnej i elektrycznej. Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w załącznikach do projektu umowy, stanowiącego Załącznik Nr 4 do SWZ.
Z realizacji wyłącza się część prac opisanych w projekcie wykonawczym drogowym pkt. 8 polegających na:
„Numeracji miejsc postojowych - wykonać za pomocą tabliczek z tworzyw sztucznego bądź stalowych o wymiarach 20x30 zamontowanych do:
- od strony jezdni oraz kolejnej działki do siatki istniejącego ogrodzenia,
- w pozostałych miejscach do słupków syrenka elastycznych montowanych z jednej strony (na trawniku) oraz dwustronnie (w miejscu montażu na połączonych miejscach parkingowych).” Pozostałe prace opisane w tym punkcie mają zostać wykonane zgodnie opisem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota zaoferowana przez Wykonawcę przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 577000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 981540,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |