Boisko za rogiem - budowa boisk do mini siatkówki i mini koszykówki na Osiedlu Metalowców oraz pełnowymiarowego boiska do siatkówki na terenie Osiedla Jelcz.
GMINA JELCZ-LASKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00248008
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00248008/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-11 11:49
- Lokalizacja
- Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4fd0208-eb02-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9121715777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00248008 z dnia 2022-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Boisko za rogiem - budowa boisk do mini siatkówki i mini koszykówki na Osiedlu Metalowców oraz pełnowymiarowego boiska do siatkówki na terenie Osiedla Jelcz.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jelcz-Laskowice
1.3.) Oddział zamawiającego: Małgorzata Łubkowska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Witosa, 24
1.5.2.) Miejscowość: Jelcz-Laskowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713817152
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia@jelcz-laskowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.jelcz-laskowice.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jelcz_laskowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Boisko za rogiem - budowa boisk do mini siatkówki i mini koszykówki na Osiedlu Metalowców oraz pełnowymiarowego boiska do siatkówki na terenie Osiedla Jelcz.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4fd0208-eb02-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00248008
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037525/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Boisko za rogiem - budowa boisk do mini siatkówki i mini koszykówki na Osiedlu Metalowców oraz pełnowymiarowego boiska do siatkówki na terenie Osiedla Jelcz.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206486/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa boisk w ramach zadania ujętego w planie wydatków budżetowych pn. „Boisko za rogiem” - budowa mini boiska do siatkówki i mini boiska do koszykówki na terenie Osiedla Metalowców oraz pełnowymiarowego boiska do siatkówki na terenie Osiedla Jelcz w Jelczu-Laskowicach.
a)Budowa mini boiska do piłki siatkowej przy ul. Tańskiego w Jelczu-Laskowicach.
Zakres robót:
1. wykonanie 144,0 m2 nawierzchni boiska z poliuretanu, ograniczonej obrzeżami betonowymi.Nawierzchnia poliuretanowa ułożona na podłożu betonowym składa się z dwóch warstw: warstwy wierzchniej w kolorze czerwonym i warstwy podkładowej czarnej. Nawierzchnia musi być odporna na warunki atmosferyczne, przepuszczalna dla wody (na podbudowie dynamicznej) oraz nie powodować zbierania wody się na powierzchni. Krawężniki pokryte warstwą poliuretanową w sposób ciągły z nawierzchnią boiska.
Charakterystyka podłoża pod nawierzchnię poliuretanową i nawierzchni poliuretanowej znajduje się w opisie technicznym do projektu budowlanego.
2. Dostawa i montaż następujących urządzeń:
1) słupki wraz z siatką do gry w piłkę siatkową - 1 komplet,
2) piłkochwyt o wysokości 4,0 m i długości 9,0 m - 2 sztuki,
3) ławka bez oparcia do wkopania - 2 sztuki,
4) kosz na śmieci o pojemności 35 litrów - 1 sztuka.
Szczegółowa charakterystyka wymienionych urządzeń znajduje się w opisie technicznym do projektu budowlanego. Konstrukcje ławek i kosza na śmieci malowane w kolorze RAL 6029.
3. Dostawa i montaż regulaminu korzystania z boiska. W treści regulaminu należy uwzględnić dane dotyczące inwestora. Konstrukcja regulaminu malowana w kolorze RAL 6029.
4. Odtworzenie trawnika - 153,0 m2.
b) Budowa mini boiska do piłki koszykowej przy ul. Tańskiego w Jelczu-Laskowicach.
Zakres robót:
1. wykonanie 152,0 m2 nawierzchni boiska z poliuretanu, ograniczonej obrzeżami betonowymi. Nawierzchnia poliuretanowa ułożona na podłożu betonowym składa się z dwóch warstw: warstwy wierzchniej w kolorze czerwonym i warstwy podkładowej czarnej. Nawierzchnia musi być odporna na warunki atmosferyczne, przepuszczalna dla wody (na podbudowie dynamicznej) oraz nie powodować zbierania wody się na powierzchni. Krawężniki pokryte warstwą poliuretanową w sposób ciągły z nawierzchnią boiska.
Charakterystyka podłoża pod nawierzchnię poliuretanową i nawierzchni poliuretanowej znajduje się w opisie technicznym do projektu budowlanego.
2. Dostawa i montaż następujących urządzeń:
1) kosze do gry w koszykówkę - 2 komplety,
2) ławka bez oparcia do wkopania - 2 sztuki,
3) kosz na śmieci o pojemności 35 litrów - 1 sztuka.
Szczegółowa charakterystyka wymienionych urządzeń znajduje się w opisie technicznym do projektu budowlanego. Konstrukcje ławek i kosza na śmieci malowane w kolorze RAL 6029.
3. Dostawa i montaż regulaminu korzystania z boiska. W treści regulaminu należy uwzględnić dane dotyczące inwestora. Konstrukcja regulaminu malowana w kolorze RAL 6029.
4. Odtworzenie trawnika - 123,0 m2.
c) Budowa boiska do piłki siatkowej w parku na Osiedlu Jelcz w Jelczu-Laskowicach.
Zakres robót:
1. wykonanie 220,0 m2 nawierzchni boiska z poliuretanu, ograniczonej obrzeżami betonowymi.Nawierzchnia poliuretanowa ułożona na podłożu betonowym składa się z dwóch warstw: warstwy wierzchniej w kolorze czerwonym i warstwy podkładowej czarnej. Nawierzchnia musi być odporna na warunki atmosferyczne, przepuszczalna dla wody (na podbudowie dynamicznej) oraz nie powodować zbierania wody się na powierzchni. Krawężniki pokryte warstwą poliuretanową w sposób ciągły z nawierzchnią boiska.
Charakterystyka podłoża pod nawierzchnię poliuretanową i nawierzchni poliuretanowej znajduje się w opisie technicznym do projektu budowlanego.
2. Dostawa i montaż następujących urządzeń:
1) słupki wraz z siatką do gry w piłkę siatkową - 1 komplet,
2) piłkochwyt o wysokości 4,0 m i długości 11,0 m - 1 sztuka,
3) ławka bez oparcia do wkopania - 2 sztuki,
4) kosz na śmieci o pojemności 35 litrów - 1 sztuka.
Szczegółowa charakterystyka wymienionych urządzeń znajduje się w opisie technicznym do projektu budowlanego. Konstrukcje ławek i kosza na śmieci malowane w kolorze RAL 6029.
3. Dostawa i montaż regulaminu korzystania z boiska. W treści regulaminu należy uwzględnić dane dotyczące inwestora. Konstrukcja regulaminu malowana w kolorze RAL 6029.
4. Odtworzenie trawnika - 196,0 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono 1 ofertę na kwotę 484 725,83 zł.Zamawiający na sfinansowanie zadania przeznaczył kwotę w wysokości 291.000,00 zł . Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Mając na uwadze powyższe, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 484725,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484725,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |