Inwestycje dotyczące kuchni w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Katowicach
Miejskie Przedszkole nr 13 w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00248032
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00248032/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-11 11:55
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-845b316d-f171-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6342289320
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00248032 z dnia 2022-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Inwestycje dotyczące kuchni w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedszkole nr 13 w Katowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270554090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wincentego Witosa
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-832
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole13@interia.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: przedszkole13.szkolnastrona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Inwestycje dotyczące kuchni w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-845b316d-f171-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00248032
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00053474/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Inwestycje dotyczące kuchni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217409/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/387/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji i przebudowie kuchni w zakresie branży budowlanej, instalacji sanitarne i elektrycznej.
Zadanie będzie realizowane w oparciu o projekt techniczny wykonany przez DSW Projekt sp.z.o.o 41-516 Chorzów z siedzibą przy ulicy Św. Barbary 14/36, STWIORB oraz przedmiar robót.
Uwaga: Z realizacji wyłączono zaprojektowaną wentylację mechaniczną oraz część wyposażenia.
Zadanie obejmuje następujące roboty:
1. Prace przygotowawcze:
Odłączyć zasilanie instalacji elektrycznej w pomieszczeniach objętych robotami a następnie dokonać sprawdzenia wszystkich gniazd i źródeł pod kątem występowania w nich napięcia. Należy zabezpieczyć przyłącze elektryczne przed uszkodzeniami i dostępem osób niepowołanych.
Odciąć dopływ gazu do kuchni.
Odciąć dopływ wody do pomieszczeń objętych przedmiotem niniejszego zamówienia.
Przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych Wykonawca prac zobowiązany jest do opracowania harmonogramu prac, formy, sposobu i miejsca wywozu lub gromadzenia materiałów rozbiórkowych, odpadów i urobku.
2. Prace wyburzeniowe i rozbiórkowe
demontaż istniejącej stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej,
demontaż istniejącego okna zewnętrznego,
fragmentaryczne wyburzenia ścian,
fragmentaryczne zamurowania otworów,
fragmentaryczne poszerzenia otworów,
demontaż instalacji wewnętrznej w budynku,
demontaż grzejników,
demontaż armatury i urządzeń sanitarnych,
demontaż urządzeń kuchennych,
demontaż wskazanych posadzek w budynku,
demontaż wskazanych okładzin ściennych w budynku,
demontaż istniejących płytek lastriko na rampie,
demontaż istniejącej barierki rampy (do oczyszczenia, pomalowania i ponownego montażu).
3. Roboty budowlane i wykończeniowe:
Wymurowanie i otynkowanie ścianek,
Domurowanie ścian do istniejących otworów,
Wykonanie ścianek działowych z płyt gipsowych,
Wykonanie tynków i gładzi,
Przygotowanie ścian pod okładziny ścienne,
Ułożenie płytek na ścianach,
Przygotowanie posadzek pod wykładziny podłogowe,
Położenie i zespawanie wykładzin,
Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych,
4. Roboty związane z instalacjami sanitarnymi
Wykonanie instalacji sanitarnych wod-kan, c.o, gaz zgodnie z projektem,
Montaż osprzętu( umywalki, zlewozmywaki, baterie, zawory , grzejniki, zawory grzejnikowe kuchnia gazowa, taborety, piec konwekcyjny itp.),
Próba ciśnieniowa instalacji jak wyżej.
5. Roboty związane z wykonaniem kompletnej instalacji elektrycznej
Montaż instalacji elektrycznych wraz z osprzętem zgodnie z PT,
Montaż lamp oświetleniowych, awaryjnych i ewakuacyjnych,
Montaż gniazd, wyłączników itp. zgodnie z PT.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432210-9 - Wykładanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45212500-1 - Przeróbki kuchni lub restauracji
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, do upływu terminu na składanie ofert, nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |