Dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego dla stacji uzdatniania wody w miejscowości Brzostek w Gminie Zaniemyśl
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00248380
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00248380/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-07-11 13:20
- Lokalizacja
- Zaniemyśl, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9764649c-e251-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7861705906
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00248380 z dnia 2022-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego dla stacji uzdatniania wody w miejscowości Brzostek w Gminie Zaniemyśl
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Sosnowa 4 , 63-020 Zaniemyśl
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366202473
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sosnowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Zaniemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-020
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgk-zaniemysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zgk-zaniemysl.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgk-zaniemysl.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego dla stacji uzdatniania wody w miejscowości Brzostek w Gminie Zaniemyśl2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9764649c-e251-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00248380
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00191201/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 10/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Dostawa, montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego dla stacji uzdatniania wody w miejscowości Brzostek w Gminie Zaniemyśl”.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) demontaż istniejącego agregatu zlokalizowanego w SUW Brzostek;
b) dostosowanie pomieszczenia dla potrzeb montażu nowego agregatu prądotwórczego w zakresie szczegółowo określonym w załączniku nr 2 do SWZ;
c) sprzedaż, transport i dostarczenie na adres: Stacja Uzdatniania wody w Brzostku, działka o nr geodezyjnym 7/1 (brak numeru administracyjnego) 63-020 Brzostek gm. Zaniemyśl. 1 szt. fabrycznie nowego, agregatu prądotwórczego o parametrach określonych w załącznika nr 2 do SWZ;
d) dostarczenie i wydanie wraz z dostarczonym agregatem prądotwórczym certyfikatów
i dokumentacji technicznej szczegółowo określonej w załączniku nr 2 do SWZ;
e) montaż dostarczonego agregatu prądotwórczego i wyposażenia w przystosowanym uprzednio miejscu wraz z jego podłączenie z wykorzystaniem dostarczonych przez Wykonawcę narzędzi i materiałów;
f) uruchomienie zamontowanego agregatu prądotwórczego i przeprowadzenie niezbędnych prób które określa producent urządzenia;
g) przeprowadzenie jednorazowego szkolenia dla wskazanych przez Zamawiającego pracowników z obsługi dostarczonego agregatu prądotwórczego.
h) wykonanie pozostałych czynności szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. Chęć udziału w postępowaniu poprzez złożenie ofert w wyznaczonym terminie wyraziło trzech Wykonawców, lecz w wyniku badania oraz oceny ofert, Zamawiający zobligowany był wszystkie złożone oferty odrzucić z uwagi na okoliczności faktyczne i prawne opisane w przesłanym do Wykonawców zawiadomieniu w dniu 11 lipca 2022 r.Do wyznaczonego terminu składania ofert zostały złożone oferty od Wykonawców:
- Spochacz Sp. z o.o. Sp. k. Ruszkowo 7A, 63-000 Środa Wielkopolska - Oferta odrzucona (art. 226 ust. 1 pkt. 5 Pzp)
- DELCO Marta Fronc Ul. Jasna 42, 57-200 Ząbkowice Śląskie - Oferta odrzucona (art. 226 ust. 1 pkt. 14 Pzp)
- Agregaty Pex-Pool Plus Janusz Kania Ul. Metalowców 35, 39-200 Dębica - Oferta odrzucona (art. 226 ust. 1 pkt. 14 Pzp)
W tym stanie rzeczy unieważnienie niniejszego postępowania na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp w zw. z art. 266 Pzp stało się konieczne.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
| 2022-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |