Świadczenie usług przez specjalistów ds. integracji uchodźców oraz asystentów wspierających w ramach projektu Świętokrzyskie dla Ukrainy
Powiat Skarżyski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00248558
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-11 13:51
- Lokalizacja
- Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6631843857
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie badań i rozwojuUsługi świadczone na rzecz społeczeństwa
Wykonawcy
4 przyznane
Aleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
116 348 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
116 348 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
116 348 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
116 348 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.