Wykonanie modernizacji maszynowni próżni w Pawilonie A i Pawilonie B Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00248585
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00248585/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-11 13:57
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a01a979-da80-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7181689321
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00248585 z dnia 2022-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji maszynowni próżni w Pawilonie A i Pawilonie B Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450665024
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Piłsudskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 864733268
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-lomza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-lomza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.szpital-lomza.pl/index.php?k=1231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie modernizacji maszynowni próżni w Pawilonie A i Pawilonie B Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a01a979-da80-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00248585
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033784/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja istniejących maszynowni próżni w bloku A i B
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00171886/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZT-SZP-226/01/30/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 335658,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-instalacyjnych związanych z modernizacją maszynowni próżni zlokalizowanej w Pawilonie A i Pawilonie B (zwanych
w treści SWZ również „blokami”) Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży obejmujących dostawę, montaż i uruchomienie dwóch agregatów próżni medycznej.
1.1. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
a) dokumentacją techniczną modernizacji maszynowni próżni, stanowiącą Załącznik nr 8 do SWZ,
b) Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót stanowiącą Załącznik nr 10 do SWZ,
c) Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
1.2. Zamawiający udostępnia przedmiar robót jako element pomocniczy do przygotowania oferty. W przypadku rozbieżności pomiędzy Dokumentacją techniczną a Przedmiarem Robót, jako nadrzędną należy stosować treść Dokumentacji technicznej. Przedmiar robót stanowi Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45442100-8 - Roboty malarskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
24111500-0 - Gazy medyczne
32547000-9 - Centrale próżniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w Rozdziale XIX ust. 1 SWZ określił kryteria oceny ofert: Cena - 60%, Okres gwarancji – 40%. Dodatkowo w ust. 1 pkt 2) Zamawiający zawarł zapis: „Zamawiający przyzna punkty w kryterium „OKRES GWARANCJI na roboty budowlano – instalacyjne”Ocena ofert w kryterium „Okres gwarancji” miała nastąpić na podstawie oświadczenia Wykonawcy zawartego w treści Formularza ofertowego.
Z treści wzoru Formularza ofertowego wynika, że Wykonawcy składając ofertę oferowali okres gwarancji
w dwóch różnych oświadczeniach, tj. w początkowej części Formularza ofertowego oraz w pkt 13 „Oświadczeń Wykonawcy”.
W związku z powyższym, Wykonawcy zaoferowali różne okresy gwarancji w początkowej części Formularza ofertowego oraz w pkt 13 „Oświadczeń Wykonawcy”.
Mając powyższe na uwadze, brak jest możliwości oceny ofert oraz dokonania wyboru oferty najkorzystniejszej, z zachowaniem zasad równego traktowania Wykonawców.
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6 Ustawy,
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 308200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 432942,30 PLN
| 2022-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |