Zamówienie podobne dla zadania: Usługi bieżącego utrzymania dróg ekspresowych nr S12, S17, S19 i drogi krajowej nr 48 w zakresie estetyki z podziałem na 2 części. Część 1: Droga ekspresowa S17 (...)
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00249021
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-11 15:05
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122427134
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązaneUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychSadzenie drzewUsługi zbierania śmieciUsługi sprzątania ulicUsługi odchwaszczaniaUsługi czyszczenia kanałów ściekowychUsługi usuwania osadów
Wykonawcy
1 przyznane
AVR SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
704 844 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.