Zakup komputerów przenośnych w ramach projektu "Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”
Gmina Trzcinica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00249160
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-11 16:27
- Lokalizacja
- Trzcinica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6191992345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery przenośneSystemy operacyjne
Wykonawcy
7 przyznanych
"SUNTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
42 410,4 PLN"SUNTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
42 410,4 PLN"SUNTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
42 410,4 PLN"SUNTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
21 205,2 PLNiCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
21 094,5 PLNiCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
21 094,5 PLNiCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
10 547,25 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.