„Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Żmijowiska”
Gmina Wielkie Oczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00249322
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00249322/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-12 08:07
- Lokalizacja
- Wielkie Oczy, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1f876a4-dbf3-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7931505467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00249322 z dnia 2022-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Żmijowiska”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielkie Oczy
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Wielkie Oczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900588
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 2
1.5.2.) Miejscowość: Wielkie Oczy
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-627
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166310126
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wielkieoczy.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wielkieoczy.info.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://epzp.wielkieoczy.info.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Żmijowiska”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1f876a4-dbf3-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00249322
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035630/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Żmijowiska.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00175303/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R.I.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 837085,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych wraz z infrastrukturą techniczną na działce o nr ewid. Nr 85 w miejscowości Żmijowiska, gm. Wielkie Oczy.
Roboty budowlane w szczególności obejmują:
- wykonanie utwardzenia terenu kostką betonową,
- wykonanie wiaty częściowo obudowanej,
- posadowienie wagi najazdowej,
- posadowienie kontenera socjalno-biurowego,
- wykonanie ogrodzenia,
- wykonanie przyłączy,
- wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej,
- wykonanie instalacji elektrycznej,
- wykonanie monitoringu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45213270-6 - Roboty budowlane w zakresie stacji recyklingu
45213230-4 - Roboty budowlane w zakresie składów
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
42923000-2 - Maszyny ważące i wagi
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
45213400-7 - Instalowanie pomieszczeń dla personelu
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert przekraczają kwoty zabezpieczone przez Zamawiającego na realizację przedmiotowego zamówienia. Weryfikacja możliwości finansowych Gminy wykazała, że Zamawiający na chwilę obecną nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.Mając powyższe na uwadze, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu całego postępowania pn.: „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Żmijowiska” na mocy art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który brzmi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…)cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1277567,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1394864,99 PLN
| 2022-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |