Wymiana drzwi wejściowych i okien w lokalach użytkowych przy ul. Mogilskiej 58 , ul. Miechowity 10, ul. Bobrowskiego 4, ul. Bobrowskiego 9, w podziale na 4 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00249417
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00249417/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-12 08:52
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9944978-f155-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6751000311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00249417 z dnia 2022-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana drzwi wejściowych i okien w lokalach użytkowych przy ul. Mogilskiej 58 , ul. Miechowity 10, ul. Bobrowskiego 4, ul. Bobrowskiego 9, w podziale na 4 części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350768365
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bolesława Czerwieńskiego 16
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-319
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zbk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbk-krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zbkkrakow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana drzwi wejściowych i okien w lokalach użytkowych przy ul. Mogilskiej 58 , ul. Miechowity 10, ul. Bobrowskiego 4, ul. Bobrowskiego 9, w podziale na 4 części.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9944978-f155-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00249417
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005431/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wymiana ślusarki w lokalach użytkowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00216998/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 64/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 731707,32 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 77647,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: wymiana drzwi wejściowych w lokalu użytkowym przy ul. Mogilskiej 58 – „Bar Mleczny Smakosz”, wg Załącznika nr 11 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 45421131-1 - Instalowanie drzwi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421132-8 - Instalowanie okien
4.5.5.) Wartość części: 13754,32 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: wymiana drzwi wejściowych w lokalu użytkowym przy ul. Miechowity 10 – „Pracownia Krawiecka”, wg Załącznika nr 12 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 45421131-1 - Instalowanie drzwi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421132-8 - Instalowanie okien
4.5.5.) Wartość części: 10164,50 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: wymiana drzwi wejściowych i okien w lokalu użytkowym przy ul. Bobrowskiego 4 –„Pracownia Ceramiczna”, wg Załącznika nr 13 do SWZ,4.5.3.) Główny kod CPV: 45421131-1 - Instalowanie drzwi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421132-8 - Instalowanie okien
4.5.5.) Wartość części: 27214,11 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: wymiana drzwi wejściowych w lokalu użytkowym przy ul. Bobrowskiego 9 – „Akcis”, „Lodziarnia”, wg Załącznika nr 14 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 45421131-1 - Instalowanie drzwi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421132-8 - Instalowanie okien
4.5.5.) Wartość części: 26514,34 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. do 07.07.2022 r. do godz. 09:45 w zakresie części 1, 2, 3, 4 nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. do 07.07.2022 r. do godz. 09:45 w zakresie części 1, 2, 3, 4 nie złożono żadnej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. do 07.07.2022 r. do godz. 09:45 w zakresie części 1, 2, 3, 4 nie złożono żadnej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. do 07.07.2022 r. do godz. 09:45 w zakresie części 1, 2, 3, 4 nie złożono żadnej oferty.
| 2022-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |